Wpis z mikrobloga

@hasek34: hmm, masz istick pico full kit jedynie dokupić akumulator lg hg2 i miescisz sie w dwustu, albo evic vtwo mini, lg hg2 i np wotofo serpent mini na wlasne grzałki(najtaniej). sklepy to e-dym.pl, e-enzo.pl są wg mnie dobre
  • Odpowiedz
@hasek34: po kolei. Albo to
albo to jako zasilanie i atomizer Uwell Crown (ok 100-120zł) jako atomizer. Na edymie jest tylko nowsza wersja LL.
Do tego bateria - LG HG2 3000mAh. A liquid zapewne 6mg/ml ale możesz wziąć BlueMist (są niesmaczne ale tanie) 6mg i 12mg i zobaczyć, który Ci pasuje, bo to indywidualne. Ja paliłem dużo i 6mg mi na początku nie starczało.
  • Odpowiedz
@hasek34: Ogniwo starcza różnie, ładuje się je kablem micro USB bezpośrednio w urzadzeniu. Pewnie wyjdzie Ci ładowanie czodziennie/co 2 dni. Ale naprawdę, zależy od osoby. Ja zużywam dziennie np 18 000mAh pracy ogniw a na podobnym zestawie używałem do 9 000mAh/dobę.
  • Odpowiedz
@hasek34: powiem szczerze, nie wiem czy Crown LL pasuje na Pico, musisz popytać reszty hałastry, ja nie siedzę w tankach na gotowe grzałki za mocno i po prostu nie wiem. Wielkość chmury zależy od atomizera, mocy, składu mieszanki i umiejętności. Tutaj masz faq z najważniejszymi sprawami.
  • Odpowiedz
Nie jestem specjalistą, ale jak dla mnie ~250 za gotowy i pozwalający rzucić analogi ( nie tylko ja, co najmniej jeszcze 4 osoby które znam) to grosze. Nie upieram sie, ze to najlepszy zestaw, ale wystarczajaco dobry zeby polubić vapanie. Poza tym we Wrocku mam stacjonarny E-dym, jadę i mam, bez czekania. Używam Drugi zestaw bo pierwszy gdzieś posiałem.
  • Odpowiedz
@soosh071: tak, tyle że możesz mieć zestaw z lepszym parownikiem za 75% tej ceny. Ba, tyle samo kosztuje rx200s na 250W i 3 ogniwa... i to razem z ogniwami. Kanger ma to do siebie, że ma fajny sprzęt, ale dość drogi i ok 6-12mies za konkurencją. Poza tym, może nie licząc udanego całkiem dripboxa, nie mają za dużo na własne grzałki (baza rba mnie rozbraja, bo jest zegarmistrzowsko mała)
  • Odpowiedz
nie wiem czy Crown LL pasuje na Pico,


@Waspin: na pico nie pasuje nic powyżej 23mm średnicy, a i przy 23 już jest ciasno
@hasek34: grzałki to jest to co grzeje liquid, jak już się nauczysz ich nie przegrzewać i odpowiednio ciągnąć to będą ci wystarczały na minimum 2-3 tygodnie więc ich koszt jest pomijalny, ale na początku spalisz prawdopodobnie kilka więc trzeba to wliczyć w cenę: P
  • Odpowiedz