Wpis z mikrobloga

200 gwałtów dziennie - ofiary milczą
Więcej na temat mocno niepełnych statystyk gwałtów w Polsce i mitu pt. kobiety w Polsce są bezpieczne

"Policja szacuje, że codziennie gwałconych jest nawet 200 kobiet, z czego zgłaszanych jest nie więcej niż 5 przypadków. Potwierdzają to badania prof. Zbigniewa Izdebskiego.

W 2005 roku 12 procent z 3 200 ankietowanych w wieku 15-49 lat przyznało, że było ofiarami przemocy seksualnej, w tym 2 procent zostało zgwałconych. W 2004 roku prof. Izdebki badał seksualność uczniów w wieku 17-18 lat. Okazało się, że aż co trzeci z nastolatków był ofiarą przemocy seksualnej, w tym połowa z nich - gwałtu. Większość decyduje się na milczenie."

http://www.wykop.pl/link/3279201/200-gwaltow-dziennie-ofiary-milcza/
#neuropa #4konserwy #gwalty
  • 9
@teren skoro ofiary milczą, to skąd takie dane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ankiecie to ja se mogę odpowiedzieć cokolwiek i cokolwiek też może napisać jej autor.
W ankiecie to ja se mogę odpowiedzieć cokolwiek i cokolwiek też może napisać jej autor.


@Gumaa: prokurator też se może uznać cokolwiek więc nawet liczba procesów nic nie mówi, sąd też se może uznać cokolwiek więc nawet wyrok sądowy nic nie mówi itd.
@Gumaa: dowiedz się jaka jest różnica miedzy badaniami naukowymi a ankietami na wykopie. Pierwsze są miarodajne a drugie nie. i skończ bełkotać, następne komentarze z dupy tego typu jak ostatni pousuwam