Wpis z mikrobloga

@Andrzejek_Andrzejek07: u mechanika bylem nawet nie pameitam jaki to byl program, pozyczylem od znajomego mechanika czujnik polozenia walka, na poczatku bylo dobrze a po paru dniach gdy dalem w gaz to wypada zaplon, a ze mam w gazie to slysze jak w tlumiku zapala sie niedopalony gaz z cylindrow i musze to zrobic bo katalizator mi rozwali, komp mi pokazal tylko walniety czujnik przepustnicy a rozrzadu nie, ale na forum
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: tak jak u mnie, w starym czujniku mialem tak ze wskakiwal na wyzsze obroty i gubil zaplon, ale zgasilem zapalilem i byo dobrze, a w tym bylo z 1000km dobrze a niz gruszki niz pietruszki jebnal, wskakiwal na zimnym spoko, zgasisz zapalisz i po 2 km zapala sie sonda i po paru minutach wskakuje na obroty i faluja, i nic nie pomaga trzeba zgasic, znow zapalisz i 3 km
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: zacznij od wymiany kabelków od podciśnienia - idą od kolektora ssącego przez map sensor do parownika. Też przez chwile miałem taki problem. Koszt naprawy 10 zł, do zrobienia samemu w 5 minut.
@kannabinoid: to może być przepustnica do regeneracji. Tylko nie dawaj byle gdzie, najlepszą renomę ma firma z Biłgoraja - wymieniają też czujnik ze stykowego na halla. Zadzwoń do nich, może poradzą coś w kwestii diagnostyki.
  • Odpowiedz