Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie. Rozglądam się za nowym autem. Chcę, żeby było to auto rodzinne i zwróciłem uwagę na Chryslera Pacificę. Niestety mają one duże silniki. Pojemność zaczyna się od 3.5 Tu jest moje pytanie. Czy możecie podpowiedzieć mi jakieś auta podobne do tego z mniejszymi silnikami?
#motoryzacja #samochody
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@WujekRoman Daj spokój z Pacificą, bo części do tego w PL są praktycznie niedostępne i ubezpieczenie wyjdzie w #!$%@?.

Może Renault Espace, Peugeot 807, Citroen Picasso, albo jak Cię stać to Mercedes R Klasa.
  • Odpowiedz
@WujekRoman: Ubezpieczenie wcale nie edzie takie drogie. Czesci dostepne i tanie.
Ze spalaniem tez sie nie przejmuj zagazuj dziada. Jezdzilem kilkoma i po mojemu jednak dosc slabe jako samochod. Slaba jakosc wykonczenia. Psuja sie duperelki. Sama koncepcja tych 6 osob w srodku tez jest dziwna, bo niby duzy a ciasno.

Taki se woz.
  • Odpowiedz
  • 1
@WujekRoman Z tych co wymieniłem to Espace jest świetny. Niskie spalanie, dobrze wyciszony i megakomfortowy. Szczerze mówiąc nie jeździłem chyba wygodniejszym autem. Jak poduszkowcem :)
  • Odpowiedz
@bigger: Też się tym kiedyś przejechałem ( 4.0 motor chyba ) i poza radosnym wyciem spod maski nic więcej z siebie nie dawał, a automat zmieniał biegi godzinę. Plastiki w środku padaka.
  • Odpowiedz