Wpis z mikrobloga

@djfoxer: Ja mam :)
Na wymianę posiadam:
3/1996 - dwa egzemplarze
4/1996 - dwa egzemplarze w tym jeden z naderwaną okładką na grzbiecie
5/1996 - dwa egzemplarze w tym jeden bez okładki
6/1996 -
  • Odpowiedz
@Axelio: Hej :)

Akurat na dniach będę miał kilka numerów i w sumie szukam egzemplarzy z końca życia ACS, czyli roczniki 2000 i 2001. Niestety MA nie zbierałem :( Jak coś będziemy w kontakcie jednak, jeśli coś się zmieni, pozdrawiam :) Dzięki za info :)
  • Odpowiedz
@djfoxer: Mam sporo tego ale nie mam Amigi. Jeśli chcesz to mogę jutro porobić zdjęcia wszystkich ACS jakie mam i zdecydujesz czy je chcesz czy nie. Oczywiście z płytami. Pewnie ze 30 numerów będzie.
  • Odpowiedz
@goblin21 Z miłą chęcią :) Czekam zatem na info.
@Axelio Raczej same gazetki mnie interesują. Zatem jeśli masz numery późniejsze to poproszę o spis, które masz podwójne. Btw, to Twój kanał na YT?:)
  • Odpowiedz
@djfoxer: tak, to mój kanał.
Daj mi 2 dni, jestem obecnie chory i nie wyłażę z łóżka. Za 2 dni jak mi napiszesz to ci spiszę te dodatkowe i numery i wyślę. Napisz tutaj albo na mojego maila (jest w profilu)
  • Odpowiedz
@djfoxer: no dzięki, daj znać. Najchętniej na MA się wymienię, może masz dojście jakieś do nich?
Aha, no i interesuje cię Computer Studio i Computer Studio Wydanie Specjalne? To poprzednik ACS, w które się przekształcił. Też mam sporo numerów na wymianę.
  • Odpowiedz
@Axelio: Będę musiał się popytać. Może ktoś będzie miał. Co do ACS/CS. To na ten czas próbuję uzbierać ACS, CS mam kilka numerów, ale ciężko jest je gdziekolwiek dostać.
  • Odpowiedz
Hej @djfoxer Oto zdjęcia numerów ACS jakie posiadam i oraz płyt do nich. Okładki, z racji wieku i częstotliwości używania nie są w najlepszej kondycji. Z tyłu są wycięte okładki na płyty, które są umieszczone w opakowaniach płyt. Opakowania do płyt są podwójne. W jednym pudełku są dwie płyty. Niestety brakuje płyty z ostatniego numeru jaki posiadam [3/2001] Widocznie została wyniesiona z domu razem z Amigą.

Lipiec 1997; 1-10 1998; 1-3,
goblin21 - Hej @djfoxer Oto zdjęcia numerów ACS jakie posiadam i oraz płyt do nich. O...

źródło: comment_outm7f2WtbSknSC2zh0q8CvrgvLAbcky.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@goblin21: Hehehe :) Wiesz... pozostałe mam, a z płytami pewnie sporo będziesz chciał za całość (co innego, że płyt nie zbieram i żadnej nie mam :P ), a nie mam dużego budżetu na ACS niestety :/ Nawet bez płyt bym w sumie wolał, jeśli to cenę by obniżyło...
  • Odpowiedz
@djfoxer: Jedyne czego chcę to się pozbyć tych magazynów. Przez sentyment do Amigi, nie mam serca wypieprzyć tego wszystkiego do kosza. Nic nie płacisz, nawet kosztów przesyłki.
Najlepiej by było, gdybyś miał gdzieś w pobliżu Paczkomat, to do niego bym posłał.

Jeśli chętny, to dawaj dane na PW.
Do wysłania do Paczkomatu: numer telefonu, e-mail i numer paczkomatu. Tu masz mapę Paczkomatów w Polsce >> https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost
Do wysłania pocztą: imię, nazwisko
  • Odpowiedz