Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy na czym polega fenomen PokemonGo? Gonienie za wirtualnymi stworkami jakby to był jedyny priorytet w życiu ? Ja rozumiem, że nic mi do tego w jaki sposób każdy z nas spędza wolny czas ( lub marnuje życie), ale nie wierzyłem, że ludzie pozwolą się zniewolić własnym telefonom, nieistniejącym stworkom, bo niestety wszystko do tego zmierza. I argument, że dzięki PokemonGo ludzie ruszyli się sprzed monitorów jest dla mnie co najmniej śmieszny. Moje przemyślenia dotyczą przede wszystkim dorosłych, którzy w ten sposób (według mnie) marnują swoje życie, bo jeszcze zafascynowanie dzieci można zrozumieć, choć i tak..a nieważne.


#pokemongo #przemyslenia
  • 12
W naszym pięknym kraju jedynym powszechnie akceptowanym sposobem na nie marnowanie wolnego czasu jest #!$%@? się ze znajomymi najlepiej do zgonu. "He he. Dobra impreza była. Ale się #!$%@?..."

Ludzie się cieszą bo dzięki pokémonom czują odrobinę utraconego dzieciństwa i zajebiscie, bo to uczucie jest warte robienia większych glupot niż łapania wirtualnych elektrycznych szczurów