Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakiegoś fajnego telefonu do ok. 1300zł. Wymagania to w miarę dobra bateria i bardzo dobra wydajność przez 2-3 lata, bo nie mam zamiaru go wymieniać po roku. W oko wpadły mi Huawei Honor 7 i LG Nexus 5x, ale są za i przeciw, więc chciałbym poznać opinie osób, które już trochę z tych sprzętów korzystają ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem też otwarty na propozycję jakichś dobrych, łatwo w Polsce dostępnych smartfonów w tej cenie.

#android #nexus5x #huawei #honor7
  • 7
A jak z jego wykonaniem? Bo Honor jest z aluminium a Nexus chyba z jakiegoś dobrego, ale jednak plastiku. Pewnie i tak będę nosił go w etui, ale zawsze warto wiedzieć :)
@hatorex: mam nexusa od pół roku, nie używam etui, jakoś specjalnie nie skupiam się nad tym gdzie odkładam telefon ale też nie rzucam nim ;-) do tej pory żadnej rysy, wygląda jak nowy. Dla mnie niezła odmiana po moim poprzednim LG G4c w którym plastik rysował się od samego patrzenia na niego. Bateria taka sobie, lepsza niż w G4c ale szału nie ma. W pracy mam bardzo kiepski zasięg więc cały
@Gorrion: Dobra, wybrałem Nexusa 5x. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecisz może jakiś fajny kabelek żeby podlaczyć telefon do kompa albo jakąś przejscióweczkę?