Wpis z mikrobloga

Mirki, myślę o zakupie #xiaomi Redmi note 3, ale boje się, ze będzie dla mnie niewygodny i nieporeczny. Nie chce zawsze trzymać tel w dwóch łapach. Czy mi4c byłby dobrą alternatywą? Jest jeszcze tańszy, wiem, ze trochę słabszy procesor i bateria, ale chyba sporo osób tez go ma. #pokemongo tez będzie na nim działać bez problemu? I ile czasu?
  • 8
@Andczej jeśli note 3 to oczywiście pro ;)
Wypowiesz się o mi4c? Nie widziałem w rzeczywistości tych tel, ale podczas recenzji note 3 pro wydawał mi się kolosalny, a ten mi4c bardzo przyjazny.
@Parkero: ja używam rn3 pro i jestem z niego bardzo zadowolony, jeżeli nie chcesz trzymac telefonu w dwóch łapach, to wystarczy paluchem przejechać po 3 funkcyjnych klawiszach i masz włączony tryb "jedna ręka"
@Parkero: mam mi4c już ponad pół roku, telefon jest bardzo wygodny cały czas noszę go w kieszeni spodni, dziewczyna na 5,5 cala i też w chodzi do kieszeni ale już czuć ze jest trochę większy.
O wydajność nie musisz się martwić, procesor jest bardzo dobry, ekran też, gps spoko, aparat spoko. Jedyne do czego można się przyczepić to bateria, ja ładuje codziennie, mój Tata ma taki sam i bateria trzyma mu