Wpis z mikrobloga

@PersonneNeRouge: Mam #pytanie do #rozowepaski. Co sądzicie o balsamach do ciała pod prysznic? Mnie to w ogóle nie przekonuje. Zniosłabym to,że najpierw trzeba się umyć zwykłym żelem i spłukać, a potem tym balsamem i też spłukać, choć czasowo pewnie wyszłoby podobnie jak umycie się żelem i potem nałożenie normalnego balsamu :p
Nie odczuwam potem takiego nawilżenia jak po posmarowaniu się normalnym balsamem. Teraz miałam drugie podejście do niego ponieważ w te upały balsam się w ogóle nie wchłaniał i chciałam znowu spróbować z tym pod prysznic, ale to też w upały się nie sprawdza u mnie....
Macie jakieś swoje sposoby na tego typu kosmetyk? Może któraś jest z niego zadowolona?
#uroda #pielegnacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PersonneNeRouge: Na mnie też nie działa, w ogóle nic nie czułem a może to co po nim zostało ściągnąłem ręcznikiem przy wycieraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko po standardowych balsamach czułem jakiś efekt.
  • Odpowiedz
@PersonneNeRouge: mnie to sie srednio widzi.. nie lubie kosmetykow, ktore mimo splukania wodą pozostawiaja na skorze takie jakies warstwy..
Jak kiedys kupilam taki, to myslalam, ze mnie cos trafi, cały czas miałam wrażenie, że się nie domyłam :P
Zdecydowanie wole zwykly zel, po ktorym skora w dotyku jest normalna, a balsamem'kremem wole smarować sie wedle potrzeby.
  • Odpowiedz
@agaja: Widzisz, ja po moim nic nie czułam na skórze po umyciu i tu problem :p Chętnie bym poczuła jakieś nawilżenie. Teraz go kupiłam w nadziei, że nie będę musiała używać w te upały balsamu, który słabo się wchłaniał i pozostawał na skórze. A jaki stosowałaś? Ja używam (jeszcze..) ten z Biedronki BeBeauty
  • Odpowiedz
@Bramborr: Taki to właśnie sens tych kosmetyków: umyj się normalnie, spłucz, umyj się ,,balsamem", spłucz, wytrzyj się ręcznikiem i czuj się nawilżony/nawilżona :D Chyba niemożliwe :p
  • Odpowiedz
@PersonneNeRouge: oj nie pamietam, bo mi siostra po prostu kiedys zapomniała i kazała zużyc :P
taki lekko sliskawą skóre po tym miałam, jakbym sie czyms umaziala.
Nawilzenia specjalnie nie zaobserwowałam chyba...
  • Odpowiedz
@PersonneNeRouge: A wiesz co, ja lubię :D Mam teraz balsam z Ziaji pod prysznic Cupuacu. Co prawda zapach jest za słodki, ale po kąpieli nie tracę czasu na wycieranie się, a później smarowanie i znów czekanie aż się wchłonie. Dla mnie to oszczędność czasu. I raczej jestem zadowolona z poziomu nawilżenia skóry, choć jakoś super przesuszonej normalnie nie mam. Mi takie coś wystarcza. Choć w szafce i tak stoją jeszcze
  • Odpowiedz
@PersonneNeRouge: Przestań używać żelu pod prysznic, to skóra będzie gładka bez nakładania jakiś kremów. Nigdy nie zrozumiem wywalania kasy na jakies wymysły, które tylko wysuszają skórę. Gorąca woda wystarczy by się umyć, chyba że pracujesz w kopalni xd moze jedynie jakis olejek, po prysznicu wchłania się szybciutko i nie trzeba godzinami rozsmarowywać jak balsam.
  • Odpowiedz