Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski, czy jako powód rozstania chciałybyście usłyszeć że jesteście grube i już faceta nie pociągacie? czy lepiej skłamać?

pytam bo dzisiaj mnie to czeka i troszkę się boję reakcji :(

#zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie tak jak pisze @pogong: Trochę słaby powód rozstania.
Ja miałam okres w związku, kiedy sporo przytyłam (naprawdę sporo). Mój niebieski nie dość, że mnie podbudowywał zamiast dołować, to motywował mnie do pracy nad sobą i udało mi się schudnąć tak, że wyglądam lepiej niż jak się poznaliśmy. Jeśli dodatkowe kilogramy są jedynym powodem, dlaczego chcesz się rozstać, to świadczy tylko o tym, że po prostu jej nie kochałeś
Anon: @pogong: wczoraj się urodziłeś że nie wiesz jak 99% kobiet zareaguje na taką uwagę?! Będzie krzyk, płacz i ból dupy przez następny miesiąc, bo:
- myślisz tylko #!$%@?
- ona nie ma czasu, bo praca/dzieci/cokolwiek
- to normalne że przytyła, ludzie tak mają na starsze lata
- dostaniesz jeszcze zjebkę że jej nie pomagasz w niczym
- Nowakowa spod piątki jest grubsza i jej mąż jest w nią zapatrzony
Bardzo ciekawe jak tutaj rozowe pisza ze jestes plytki i zamiast ja rzucac powinienes ja motywowac i pomagac w pracy nad soba , ale jak bylaby odwrotna sytuacja np moj facet jest malo ambitny i zarabia tylko 2k to pisalyby zeby rzucic nieudacznika i nie marnowac sobie z nim zycia a nie go motywowac do pracy nad soba xD hipokryzja over 9000

A i nie piszcie ze hur dur jestes z nia
@Tank1991: Wszystko zależy jakie chce zostawić po sobie wrażenie. Jeśli powie, że zrywa z nią, bo utyła, to pozostawi po sobie bardzo złe wspomnienie.

@mirek216: Ja nie uważam, że wygląd nie jest ważny. Jest, ale nie jest najważniejszy. Zrywanie z kimś tylko dlatego, że przytył jest puste i świadczy o tym, że w związku brakowało jakichś wyższych uczuć. Poza tym, dziewczyna z dnia na dzień mu nie spuchła. Nie widział
Jeśli powie, że zrywa z nią, bo utyła, to pozostawi po sobie bardzo złe wspomnienie.


@muszka_owocowka: będzie przynajmniej szczery, to chyba bardziej wartościowe od "to już niemto" i inego #!$%@?. A patrzac z jej strony: widziały gały co brały.
@Tank1991: Czy warto w imię szczerości ranić drugą osobę, z którą nie łączymy już życia?
Poza tym zupełnie inaczej zabrzmiałyby słowa "zmieniłaś się, boli mnie, że przestałaś dla mnie o siebie dbać, to tak jakbyś uważała, że na to nie zasługuję" niż "jesteś gruba i już mnie nie podniecasz".
Druga wypowiedź sprawi, że ona zadzwoni do przyjaciółki i wyżali się z jakim pustakiem się związała, a pierwsza sprawi, że zastanowi się
a nie lepiej zmotywować ją do pracy nad swoim ciałem? No jak chcesz ją z tego powodu rzucić to chyba po prostu jej nie kochałes wcześniej ;p


@pogong:

nie kochasz mnie taka jaka jestem, nie zasługujesz na mnie. Obchodzi Cie tylko wygląd