Wpis z mikrobloga

@Cheater: wykop cofnąłem, gdy okazało się, ze to inf. nieprawdziwa. Czego nie mogłem wiedzieć podczas wykopywania. To raz. Z marszem KOD wyszło, że mieszasz fakty i najpierw piszesz, że promowałem wersję o 250 tys. demonstrantów, potem sam się tego wypierasz i piszesz o policji, która liczyła coś innego. To dwa. W poszukiwaniu inf. nieprawdziwej sam pokazałeś, że PKiN posługuje się cennikami, więc istnieją wszelkie podstawy, by uznać słowa rzecznik PKiN
  • Odpowiedz
@Doctor_Manhattan: @Cheater: No #!$%@? jeszcze raz gdzieś trafię na te wykwity o tym jakoby coś było nie halo z wynajmem KOD to zejdę...

Fakty:
1. KOD to stowarzyszenie.
2. Łapie się na definicje z ustawy o Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wskazuje nam
  • Odpowiedz
Nie istnieją.i nie ma standsrdow


Na pewno nie istnieją, bo cziter tak mówi ( ͡º ͜ʖ͡º)

a ja Ci tą samą guvnologiką wymyslę korzyści dla Wawy :)


@Cheater: Nie musisz, właśnie taki jest sens tych uregulowań.
  • Odpowiedz
Mam po raz trzeci cytować?


@Cheater: Tak. Chce zobaczyć dokument PKiN (który nie jest źródłem prawa tak btw.), który stwierdza, że nie istnieją standardy przy wydawaniu takiej decyzji ... jak już nie znajdziesz takiego fragmentu, to może zapukasz w dno pod którym się znalazłeś i wreszcie zaczniesz myśleć.
  • Odpowiedz
@Cheater: O, to jednak są cenniki:

w cenniku przyjętym przez Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o.

a Ty twierdzisz, ze istnieją stałe cenniki albo ceny dla przypadków, które są do tamtych odnoszone.


@Cheater: Nie ja, tylko dokument (a stricte wyrwany z kontekstu jeden punkt), który cytujesz i
  • Odpowiedz