Wpis z mikrobloga

Mam takie śmieszne pytanie czy można kupić telefon #xiaomi na jakimś chińskim sklepie który nie wymaga zmiany Romu(nie jest śmieciowy)?Albo sprzedawce który wgrywa odpowiedni Rom? potrzebuje #xiaomi Redmi Note 3 Pro.
  • 11
  • Odpowiedz
@dzejas: nie chcę przekonywać do żadnego konkretnego modelu, ale...
otwarcie bootloadera to pikuś, a samo wgranie romu też nie jest magią.

mi zajęło to do 15 min, przy pierwszym podejściu i jako takiej znajomości tematu.
naprawdę nic skomplikowanego
  • Odpowiedz
no wiem ze jest taniej 50 dolcow na bangood ale w sumie mi zależny mi na czymś pewnym i żeby nie było zabawy z tym Romem bo to dla mnie czarna magia/;
  • Odpowiedz
@dzejas: Swojego redmi note 2 kupowałem na ali od goldway miał wgrany xiaomi.eu rom z językiem polskim. Ze strony miuipolska.pl można łatwo zainstalować ich rom
  • Odpowiedz
@dzejas: ja właśnie zamówiłem z iBuygou. Oni podobno zostawiają oryginalny rom. Dla note 3 pro dostępny jest ROM global, który można zainstalować bez odblokowywania bootloadera. @JusTQL: nie każdemu się chce... :) Poza tym Chińczycy często odrzucają prośby o odblokowanie bootloadera.
  • Odpowiedz
Ja ostatnio 4 dni czekałem na zgodę na odblokowanie mojego redmi note 3 pro , także nie ma tragedii, ale nadal siedzę na romie global.
  • Odpowiedz
i tu właśnie problem u kogo brać #ibuygou drogo a pewnie i niby łatwiej zmienić ROM czy #banggood gdzie cena najniższa czy możne #gearbest albo #goldway - #topone gdzie global ROM to syf^^...jest jakieś porównanie który z tych sklepów najpewniejszy odnośnie interesującego mnie telefonu albo ktoś sie wypowie gdzie najbardziej sie opłaca albo jakie są różnice miedzy tymi sklepami..?tez mnie zastanawia czemu polscy sprzedawcy sa raczej odradzani np ten MiSpot jakoś kilka
  • Odpowiedz