Wpis z mikrobloga

Skumajcie sytuacje: idę na rozmowę o prace, naszej grupie przewodzi laska z biura. Otwiera naszej grupie drzwi i gestem zaprasza do środka. Wchodzę jako pierwszy i sekundę później słyszę ze zle się zachowałem i miałem jej odmowic i przepuścić ja pierwsza mimo wszystko....

#fucklogic #logikarozowychpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: nieistotne, chodzi tylko o ten motyw z drzwiami, wychodzi na to ze zrobiła z tego test na grzeczność a wg mnie sama zachowała się nieładnie wytykając mi, że źle postąpiłem. Gdybym podszedł do drzwi i trzymał je razem z nią i zasugerował, żeby jednak weszła pierwsza to wg mnie to by było nie kulturalne.
  • Odpowiedz
@bogdanski: pomijam to, że SV wymaga, aby nie zwracać komuś uwagi, gdy robi jakiś błąd, szczególnie przy wszystkich, a jak już to na osobności i delikatnie dajemy do zrozumienia, jak należy się na przyszłość zachować... moim zdaniem #podludz to nie OP, a ta babka z HR
  • Odpowiedz
@esem_1: ja kiedyś jak miałem 22 lata zaliczyłem swoją pierwszą rozmowę o prace, wchodze, babka ode mnie starsza pewnie dwukrotnie, mówię dzień dobry, ona że mam usiąść, siadłem, gadka szmatka, po rozmowie powiedziała mi że mnie nie zatrudni bo nie podałem jej ręki :D

  • Odpowiedz