Wpis z mikrobloga

@elevka: Że nareszcie miasto ogarnie chodniki, a i do frygi będzie można dojść. Nareszcie spełni ona jakąś funkcję, bo teraz to można ją "podziwiać" tylko z jadącymi samochodami. Na plus też fontanna, która ożywi plac.
@elevka: Żeby np. zrobić sobie zdjęcie. Ja wiem, że to dziwny twór, ale może turyści chcieliby. Teraz dojść do niej praktycznie się nie da, nie mówiąc o zdjęciu. Dzieciaki też pewnie jakaś radochę by miały gdyby mogły sobie dookoła niej pobiegać. ;) Będzie fontanna, będzie fryga, kilka miejsc do siedzenia. Czas tylko na jakąś kawiarnię na placu i będzie przyjemne miejsce.
@michal1358: Że ciągle się korkuje, że rowerzyści nie potrafią korzystać z kontrapasa i ciągle jeżdżą nim pod prąd, że miasto przesuwając miejsca parkingowe całkowicie na ulicę nie potrafi wyegzekwować prawidłowego parkowania w tym rejonie Jagiellońskiej co prowadzi czasami do absurdów (takich, że czasami mogę zmieścić się całym samochodem na teoretycznie zajętym miejscu parkingowym). Żeby się dostać ze Śląskiej na Rayskiego muszę objechać pół zakorkowanego śródmieścia bo Jagiellońska zrobiła się jednokierunkowa :)