Wpis z mikrobloga

#lublin #multimedia
To już druga awaria internetu w przeciągu kilku dni. Zazwyczaj była jedna na średnio 3 lata i trwała kilka sekund, a teraz. I to godzinami nie ma. U mnie "somsiady" co mają w multimedi też nie mają. Ktoś też w #multimedia nie ma ?
  • 11
  • Odpowiedz
@r5678: miałem multimedie i średnio raz na miesiąc-dwa krach neta. zawsze w dzień wolny od robo.
rozwiązałem z nimi umowe w #!$%@?, nie miałem zamiaru sie użerać z ich BOKiem.

swoją drogą, po 2 latach od rozwiązania umowy do tej pory czasami wyskakuje mi ich blokada na strochach 'bo nie zapłaciłem rachunku' xD
  • Odpowiedz
@jokefake: Ja mam Multimedie od ponad 10 lat. Jak mówię nigdy problemów takich jak w ostatnich kilku dniach nie było.
Poza tym nie miałem alternetywy, bo mogłem mieć internet w multimedi, albo wcale, bo żaden inny usługodawca nie miał u mnie sieci. Teraz UPC się założył, ale to ponoć jedna z najgorszych firm.. Zostaje w MM do czasu aż Orange lub ktoś światłowodu nie podłączy czyli pewnie kolejne 10 lat
  • Odpowiedz
@r5678: Mam UPC od jakichś 7-8 lat i jak dla mnie to jedna z najlepszych firm w Lublinie, w ciągu kilku lat były może z 3 kilkugodzinne awarie, ale za każdym razem jak dzwoniłem do BOKu to wiedzieli o sprawie i byli w trakcie naprawy.
  • Odpowiedz
@berials: A ja co kogo się pytam o upc to mówi, że najgorsze co może być i rozwiązują umowy.. anyway, multimedia o awarii wie, podają, że planowane usunięcie usterki o godz 12:00 także coś poważnego skoro ponad 6h naprawa. Podobno w całym lublinie nie działa.
  • Odpowiedz
@jombl:

Warto jednak przypomnieć, że to już druga próba przejęcia Multimediów przez UPC. Podobna umowa leżała na stole trzy lata temu, ale do porozumienia nie doszło.


Czyli i tym razem właściciele MM mogą się
  • Odpowiedz