Wpis z mikrobloga

Z tych 3 usd które dostaje się na starcie? W takim razie nie wróżę tej inicjatywie długiego życia - to się wręcz prosi o tworzenie setek kont i zgarnianie kasy...


@McGravier: nie opłaca się. Wtedy tak naprawdę zmniejszasz sobie steempower'a:

Multiple Accounts: 1 + 1 + 1.5 + 3 => 6.5
Single Account: 12
  • Odpowiedz
@Pan_wskazowka: każdy jest kuratorem... po prostu jeżeli głosujesz na dobry kontent, zły omijasz z daleka, a najgorszy raportujesz... to wówczas dbasz o to, by serwis był wartościowy.

W związku z tym pytanie powinno brzmieć... dlaczego dostają tylko 50%? Z tego co pamiętam, 25% idzie do autora.. a 25% nie pamiętam do kogo ;)

Zakładaj, zakładaj... moje konto jakby co: https://steemit.com/@noisy (zauważ przycisk follow po prawej) ;)
  • Odpowiedz
W jaki sposób serwis rozróżnia czy konta należą do wielu różnych osób, czy do jednej?


@McGravier: W ogóle nie ma takiej potrzeby. Siła glosu, a więc twoje zyski i sumy, które ewentualnie rozdajesz, zależą od ilości STEEM zamkniętych pod postacią STEEM POWER. Pływają tam bardzo grube rybki, które głosują na siebie bez żadnej żenady (tak wlaściwie, wszyscy to robią). Piszą komentarz w jakiś skazanym na niepowodzenie poście i przyznają sobie w
  • Odpowiedz
@nowayman: Brzmi jak raj dla bociarzy - zakładasz 1000 kont i piszesz codziennie posta który jest masowo plusowany...
No i jeszcze ostatnia sprawa: jaki dokładnie jest mechanizm napływu gotówki do tej fontanny szczęścia i radości? Pieniądze które dostaje autor danego wpisu przecież nie biorą się z powietrza?
  • Odpowiedz
@McGravier: z preminu są rozdzielane, ten który ma steem power dostaje najwięcej a ten który ma same steem dostaje najmniej share
polecam poczytać, jest tam sporo artykulow wyjaśniających co i jak działa.
  • Odpowiedz
@bomber89: Może i sporo, ale na pewno nie wyjaśniających jak to działa end2end. Jeśli ktoś napotka na niskopoziomowy opis jak wygląda cały model biznesowy to z chęcią się zapoznam.

Dopiero dziś zacząłem wchodzić w temat, ale nic poza "dają mi pieniądzie za content/acktywność, hurra" nie znalazłem. Nie widzę tam reklam... więc $ płyną od ludzi, którzy kupują steem/steem power za fiat, by mogli sami na tym zarobić? Trochę piramidowo. Idę czytać
  • Odpowiedz
@Ancro: Właśnie. I tu się zapala czerwona lampka - nie włożyłbym ani grosza w projekt który nie odpowiada na podstawowe pytania.

Nie przeczytałem dokładnie whitepapera ale już mogę powiedzieć, że czyta się go trudno. Twórcy bawią się w lanie wody tam gdzie powinni opisać kwintesencję działania systemu
  • Odpowiedz