Wpis z mikrobloga

Witam Serdecznie Mam na Imię Artur i mam 45 lat. w 2004 straciłem rękę w wypadku. lecz nie poddałem się co do mojej pasji , którą są ciężarówki .
Chciałbym zaprosić osoby zainteresowane podobną pasją jak i też grami symulacyjnymi .
Mój live ma na celu pokazać osobą niepełnosprawnym , że da się żyć, grać ,bawić ,
Serdecznie Zapraszam Artur.

Link do Live
http://www.hitbox.tv/larturlpl

#stream
#hitbox
#ets2larturlpl
#ets2
  • 33
  • Odpowiedz
@artur-grobel: Nie do końca rozumiem po #!$%@? ta wzmianka o wypadku i braku ręki.

Masz 45 lat i grasz w gry na streamie? No gratulacje #!$%@?, Jasiu Mela byłby dumny. Czekaj no, wyślę donejta za odwagę i walkę z przeciwnościami losu XD
  • Odpowiedz
@artur-grobel Szkoda, że tak daleko.. Ale może chciałbyś się kiedyś sam przejechać? :) Oczywiście gdzieś po parkingu albo kawałek po bocznej drodze ale tak ogólnie zobaczyć jak to wygląda.
  • Odpowiedz
@artur-grobel Możliwość by była tylko ja całkiem z drugiej strony Polski :/ Przez Człuchów to nawet nigdy nie przyjeżdżałem, najbliżej to chyba Bydgoszcz, ale i to raz na jakiś czas... Miałbyś jakaś możliwość dostać się jakoś do głównych dróg przecinających Bydgoszcz?
  • Odpowiedz