Wpis z mikrobloga

Zbliża się sierpień, a co za tym idzie nowy sezon #premierleague i można by się zacząć zastanawiać nad pytaniami jakiego miałyby pojawić w kolejnej, już 4-tej corocznej edycji #ankietapremierleague

Poprzednie edycje:
2015
2014
2013

Faworyci według bukmacherów:

Wygrana:
3.25 City
4.50 United
7.00 Arsenal
7.50 Chelsea
8.00 Tottenham
9.00 Liverpool
29.00 Leicester

Top4:
1.20 City
1.44 United
1.44 Arsenal
1.53 Chelsea
1.90 Tottenham
2.37 Liverpool

Spadek:
1.90 Burnley
1.90 Hull
2.37 Middlesbrough
3.00 Watford
3.25 WBA
3.75 Bournemouth
4.00 Sunderland

Król strzelców:
4.33 Aguero
8.00 Kane
11.00 Ibrahimovic
13.00 Lukaku
15.00 Costa
17.00 Vardy
17.00 Giroud
Pustulka - Zbliża się sierpień, a co za tym idzie nowy sezon #premierleague i można b...

źródło: comment_InNPUmsDTduHADJFc9KffZbYGOmccIZE.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Pustulka:
Daje propozycje nowych pytań
1. Który z nowych trenerów drużyn aspirujących do mistrzostwa zajmie najwyższe miejsce w tabeli; który najniższe
2. Czy Everton Koemana będzie wyżej niż Świeci Koemana
3. Który klub wyda najwięcej kasy w zimowym okienku
4. Czy Sunderland zajmie 17 miejsce
  • Odpowiedz
@Pustulka: 1. Czy Jamie Vardy jest w stanie powtórzyć dorobek strzelecki z poprzedniego sezonu?
2. Czy nadchodzący sezon będzie równie rozczarowujący w wykonaniu Edena Hazarda?
3. Z którym zawodnikiem Jose Murinho wejdzie w konflikt?
  • Odpowiedz
@Pustulka: 1. Czy Mane będzie kolejnym napastnikiem w Liverpoolu, który okaże się niewypałem?
2. Czy tegoroczni beniaminkowie mają szansę na utrzymanie?
3. Który z młodych zawodników pokaże się z najlepszej strony?
  • Odpowiedz
@mmr_: no tak, pogrywał tam, ale nie przesadzałbym z nazywaniem go napastnikiem - albo skrzydło albo za napastnikiem. tego pierwszego jestem pewien, a co do drugiego to fani świętych pisali, że dla nich tam był najlepszy.
  • Odpowiedz
PYTANIA:
- W ktorej polowie tabeli skonczy lester?
- tottenham utrzyma poziom gry? (pytanie dosyc luzne bo kazdy moze interpretowac inaczej, nie jest konkretne, ale rozkminka na plus mysle)
- kto wygra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- payet utrzyma forme?
@Pustulka:
  • Odpowiedz
@Lacik: nie było, wrzuciłem jedynie propozycję pytań, ale nikt się nie zainteresował, w zeszłych latach było sporo narzekań, że je wrzucałem za wcześnie i za dużo nie wiadomo o drużynach, więc w tym roku będę czekał aż do samego końca okienka transferowego.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Super, czekam na kolejna edycje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moglbys zawolac? Rzadko wchodze na wykop ostatnio i nie przegladam wszystkich tagow. Z gory dziekuje : )
  • Odpowiedz