Wpis z mikrobloga

@tweety01: Bielan to raczej nie polecam, jakoś nie widzę jechania A4. Mój pomysł: łap przy wylotówce z Wrocławia na krajowej 94, potem przez Lubin i Zieloną Górę, a dalej to już z górki będzie ;)
  • Odpowiedz
@Exhumed: Jak chcesz pomagać to pomagaj z głową a nie #!$%@? bielany i zadowolony.
@tweety01: Najlepiej w kierunku Leśnicy jechać busem z centrum i potem jak już się zaczyna krajówka masz przystanek ostatni tam wysiadasz po prawej Biedra będzie. Ta droga jest najszybsza, praktycznie na strzała idzie złapać. Ewentualnie ale to bardzo ewentualnie, bielany i na Berlin a potem Kostrzyn, ale to tylko jak chcesz mieć trochę zabawy i nie
  • Odpowiedz
@IngloriousMartin: no widzisz... a ja jeździłem - po Polsce i po Holandii. poznawałem fajnych i uczynnych ludzi... większość zabierających mówi to samo: "sam kiedyś jeździłem/am, to zabieram"... nigdy żadnej #!$%@? sytuacji.
ci którzy boją się zabieranych/zabierających w 99% nigdy nie stali na poboczu z kartką i wyciągniętym kciukiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@IngloriousMartin: nie mówię że to dla wszystkich... sam już jestem stary i chyba by mi się nie chciało (wygodnictwo xD), ale kiedyś no problemo... znałem wariatów którzy zaliczyli Barcelonę i ... Indie! (òóˇ)
  • Odpowiedz