Wpis z mikrobloga

Ale ta piłka jest pokręcona. Nie udało się z Figo, nie udało z Rui Costą, Joao Pinto, Fernando Couto, Victorem Baią, z Costiną, Maniche, Deco, Pauletą. Nie udało ze złotą generacją, z wielkimi trenerami na ławce, z ofensywnym, porywającym futbolem. Udało z Ederem, Cedriciem, Fonte, Adrienem Silvą. Udało z grą od której bolały zęby, z wymęczonym awansem z trzeciego miejsca w grupie, z jednym jedynym zwycięstwem w regulaminowym czasie gry w ciągu całego turnieju. I to bez Ronaldo w finale. Nikt nie płakałby po nich, gdyby odpadli po którymkolwiek ze swoich spotkań. Teraz przechodzą do historii. Football bloody hell.
#mecz #euro2016
  • 2
@Sachees: a ja kurcze im starszy jestem tym mniej piękna w tym widzę. Jakoś mniej we mnie romantyzmu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozumiem, że ludzie to kochają, że czasem Dawid może pokonać Goliata...Dlatego piłka nożna jest tak popularna. Niemniej jednak możesz być lepszy w wielu aspektach a i tak przegrasz. Ten turniej szczególnie pokazał jak mało skuteczne okazało się prowadzenie gry. Oczywiście taktyka również ewoluuje. Subiektywnie wolałbym