Wpis z mikrobloga

Przez 2,5h (na tyle starczyło 3000 mAh w moim #honor 7) przeszedłem 6,5 km. Pierwsze co mi się trafiło to golbat - #!$%@? 10 pokebali potrzebował na złapanie, a trochę przypał był, bo trafił się na placu zabaw i pewnie wyglądałem jakbym robił zdjęcia dzieciakom z daleka xD

Trzeba mieć tylko GPS cały czas włączony czy też net musi być razem z nim?

Jak dla mnie #stargard psychicznymi pokemonami stoi - co zresztą widać pod tym co jest w głównych gymach.

Wszystkie opanowane przez dopakowanych na 300 HP czerwonych. Ja wbiłem przez ten czas 6 lvl i zostałem królem jakiegoś żółtego słabego gymu. Pewnie zaraz mnie ktoś stamtąd usunie.

Te feromony wg mnie jakoś nie poprawiają przyciągania nowych stworków.

Fajne jest to, że przy okazji spaceru można poznać wiele miejscówek, o których pewnie w życiu bym się nie dowiedział - np. stare murale pochowane za krzaczorami.

Szkoda, że innych ludzi nie widać na żywo.

Pytanie tylko czy samemu też gdzieś można dodawać propozycje na punkty czy skąd to się bierze? Pytam, bo znalazłem takie śmieszki jak zjeżdżalnia "Tupolew" przy przedszkolu czy "kapliczka zapomnianych" - ładniejsza altanka śmietnikowa :D

I chyba trafiłem na gniazdo jakichś nowych pokemonów trawiasto-żulastych - misternie ułożone z butelek po amarenie - nad rzeką.

#pokemongo
Pobierz Tytanowy_Lucjan - Przez 2,5h (na tyle starczyło 3000 mAh w moim #Honor 7) przeszedłem...
źródło: comment_kXlOGqsdiwh7CUu2Sndv38yDrtvgsQ4e.jpg
  • 4