Wpis z mikrobloga

No mi w G2 padl modul sim czy cos w tym stylu i ponoc naprawa jest drozsza od telefonu. Ale chetnie bym zostal przy G2.

No ewentualnie inni producenci tez wchodza w gre, ale eaczej wyzsza polka.
@waluss: G5 jest tandetnie wykonany z tego co piszą na necie. Mam G4 i większych zarzutów nie mam na razie. Działa płynnie (ale nie tak jak takie Xiaomi), ekran super, jakość i głośność rozmów bardzo super, aparatu fotograficznego innego już nie potrzebuję, pilot uniwersalny na podczerwień działa idealnie. Jest jakiś bug z odblokowywaniem ekranu, czasem nie reaguje jak był długo w kieszeni. O wydajności nie powiem nic bo gry na androida
@waluss: czemu nie xiaomi mi5 ?


No szczerze mowiac nie przygladalem sie temu telefonowi. Jakies doswiadczenia z nim masz?

@waluss: wachaj dalej( ͡° ͜ʖ ͡°) wahać*


Dzieki, faktycznie z rozpedu napisalem, a juz nie moge edytowac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@waluss: G5 jest tandetnie wykonany z tego co piszą na necie. Mam G4 i większych zarzutów nie mam na razie. Działa płynnie (ale nie tak jak takie Xiaomi), ekran super, jakość i głośność rozmów bardzo super, aparatu fotograficznego innego już nie potrzebuję, pilot uniwersalny na podczerwień działa idealnie. Jest jakiś bug z odblokowywaniem ekranu, czasem nie reaguje jak był długo w kieszeni. O wydajności nie powiem nic bo gry na androida