Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jedynym ratunkiem dla mojej mordy jest operacja ortognatyczna i wstawienie żuchwy na swoją naturalną pozycję. Będzie to ryzyk fizyk. Albo się uda albo nie ale z tego co widzę to w większości przypadków ludzie wyglądają o wiele korzystniej.

Znacie kogoś komu chirurgicznie naprawiali szczękę? XD

#kiciochputa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Jedynym ratunkiem dla mojej mordy j...

źródło: comment_RsrIYnpc7PBYYEtSu9rQ40naNspttErf.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ja znam, jakiś czas (chyba kilka miesięcy) chodził w jakimś drucianym stelażu, ale jak to się już wygoiło to z 3/10 wskoczył na 8/10, więc warto :)

I jeszcze dodam, że długi czas jadał jakieś papki przez słomkę, ale i tak się opłacało. Inny chłopak.
  • Odpowiedz
Anon: @homo_superior: @slucham-psa-jak-gra: @Walkiria81: no ogólnie chodzi o to żeby wyrównać proporcje żuchwy bo ja akurat mam jednostronny przerost zuchwy od nałogowego żucia gumy za guwniaka. Mam nadzieję że morda mi sie poprawi. Lvl 25 i pewnie dopiero w efekty będzie widać w wieku 29 lat bo zanim zdejmą mi aparat, zanim dojdzie do zabiegu i zanim się zagoi to minie trochę czasu.

To jest
  • Odpowiedz
Anon: @homo_superior: wiem. Mam zamiar robić na NFZ. Za dużo kasy by mnie kosztowalo prywatnie. Poza tym ortodoncja też trochę kosztuje.
To jest mój kompleks ale bardziej robię to dla świętego spokoju żeby nie mieć pretensji do siebie i powiedzieć sobie ze zrobiłem wszystko żeby mordę doprowadzić do lepszego stanu.
Nie jest u mnie z wyglądem tak źle ale cholernie mnie ciekawi jakbym wyglądał po zabiegu.

To jest anonimowy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znam. Nie skończyło się to dobrze. Powikłania do dzisiaj. Z tego,co wiem, gościówka ma problem z zębami i nie może nic twardego jeść, bo jej wypadną....Ogólnie to przerąbane. Ma sobie to za złe, że zrobiła tą operację
  • Odpowiedz