Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z Worksop dla wszystkich w Barnsley. Dla was przaśna, skoczna kompozycja, którą pokazał mi kolega z Barnsley. Elektryk też. Łysy troche. Anyway, uważam ten utwór za bardzo dobry podmiot dydaktyczny, dla nas emigrantów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Slang, typowe zwroty, lokalny akcent. Potwierdzam iż kolega David Lawrie mówił podobnie. Próbowałem znaleźć tekst ale nigdzie nie ma. Mogę się w wolnej chwili zmierzyć i spróbować spisać, z 90% rozumiem, niektórych wyrażeń u mnie się nie używa. Wiem mircy jakie to uczucie przyjechać i przeżyć lekki szok, co oni gadają, jakie owt, misen, fanny (cipka, śmieszne mówimy prawie "fune" jednak U jest takie pół na pół z O. O swoich paskach mówią "our lass" i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez pięć lat opanowałem regionalizmy całkiem sprawnie. Jeśli ktoś ma jakiś problem, to chętnie postaram się pomóc. Zamiast wchodzić tutaj i widzieć w co drugim poście plucie jadem jeden na drugiego, wyzywanie, chamstwo, z resztą co będę #!$%@?ł, wiemy jak jest. Postanowiłem, że zacznę od siebie i dodam coś od siebie do społeczności (która składa się w wiekszości z zajebistych ludzi) i dać coś co umiem, coś na czym skorzystają ludzie. Emigranci. Polscy rzecz jasna. @sorek Ty wiem że w Barnsley handlujesz tymi ludźmi, też możesz podsyłać, żeby twoi nowi niewolnicy przeszli okres asymilacji z pańszczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uk #yorkshire #barnsley
robmiejski1946 - Pozdrowienia z Worksop dla wszystkich w Barnsley. Dla was przaśna, s...
  • 1