Wpis z mikrobloga

@joookub: czy jest silny nie wiem, ja bardziej jestem anty-oglądaczem wszystkiego co z idolkami, a tak się składa, że Love Live też do tego nurtu należy. Zresztą pisałem o tym kilkukrotnie. Chodzi o niemożliwy do przejścia dla mnie poziom muzyczny tych produkcji (o fabularnym się nie wypowiadam), który subiektywnie oceniam bardzo nisko. Melodie a'la disco-polo, prostactwo i kicz. Generalnie zło, którego nie jestem w stanie strawić.
Melodie a'la disco-polo, prostactwo i kicz.


@xoracy: No tu się akurat nie zgadzam, Idolmaster ma znacznie gorsze kawałki niż Love Live, Snow Halation jest z poziomu artystycznego naprawdę super wykonane ( ͜͡ʖ ͡€)

(o fabularnym się nie wypowiadam)


No w zasadzie to jest mój jedyny problem z tym anime, naoglądałem się GIFów z tej serii i mam dość xD
Ale ściągnąłem gierkę Love Live na telefon żeby
@joookub: odpaliłem to "Snow halation" na YT ale niestety nie zmieniam zdania. Utwór technicznie na poziomie i tu się kończy wszystko co mogę dobrego na ten temat powiedzieć. Zresztą wdawanie się w dyskusję o gustach nie ma najmniejszego sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@toussaint: Wiem, zdaję sobie sprawę, Idolmaster jest znacznie starszy niż Love Live, więc i więcej kawałków się przez niego przewinęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)