Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: @PurePC_pl: no mnie sie tez ta pierwsza wersja bardziej podoba. Widac cala reszte podzespolow. Sorry @kotylizamaslo ;)
@shymon: nie mow mi jak mam zyc ( ͡° ʖ̯ ͡°)


No to zmieniam na TĘ pierwszą opcje.
Najlepsze jest to ze moge zmieniac kiedy mi sie znudzi. Uwielbiam tę obudowę ()
  • Odpowiedz
@anon_kocha_mocniej: masz ta noctue tam na wykresach w podanym linku. Sam sprawdz.
Pod obciazeniem glosniejsze niz Noctua (bo tu sa dwa wiatraki, ale i w spoczynku i przede wszystkim pod obciazeniem wydajniejsze od Noctua nh-15. Gdyby bylo inaczej to bym aio nie kupowal.


  • Odpowiedz
@dob3k no właśnie jak sprawdziłem na szybko, to różnica w wydajności nie uzasadnia tej przebitki w głośności. No, może po OC. Jestem fanem takich kompaktów wodnych, ale nadal waham się, czy będąc maniakiem ciszy powinienem je brać. Za max kilka miesięcy składam własną budę. Myślałem nad trzyslotowym Predatorem.

Buda to nie jest czasem ta nowość za około 1k? Wygląda bardzo podobnie.
  • Odpowiedz
@anon_kocha_mocniej:

No, może po OC.

No to jest jeden z glownych powodow kupowania jakiegos lepszego chlodzenia prawda?
I nie "może" tylko jest roznica 4-5 stopni w wydajnosci, a to sporo. Mam 4790k 4.0GHz podkrecony pierwszego dnia od zakupu na 4.7GHz ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a i 4.9GHz tez poszedl) i maksymalna temperatura procka po godzinnej sesji grania nie przekracza 65 stopni.
Dla mnie licza sie osiagi i
  • Odpowiedz
@dob3k: no tak, cena dolara/euro strasznie wypaczyła sens zakupu Predatora 360. Cena to podobno 240 euro, a w PL widziałem za niecałe 1300 zł, psia mać.

Ten Twój Deepcool faktycznie tani. Oby się sprawował. ;)

A w budzie zmylił mnie przycisk Power. Myślałem, że to pokrętło z drogiego cuda od, bodajże, CoolerMaster.
  • Odpowiedz