Wpis z mikrobloga

Czy ktoś spotkał się z gotową obudową do #pizero , dzięki której można by zrobić przenośną, małą konsolkę (coś ala gameboy)? Widziałem wiele podobnych projektów, ale szukam gotowego rozwiązania (typu gotowa obudowa, wyświetlacz, bateria, kable) :). Coś podobnego jest tutaj - pocket c.h.i.p, ale wolałbym zrobić to na raspberry pi zero.

Wołam #raspberrypi , może ktoś podpowie :)
  • 15
@loginek0: nie lepiej zabrać sie za pi3 byś mógł emulować do n64 gdy wgrasz na karte retrostation. Kiedyś też szukałem podobnego rozwiązania ale nie znalazłem nic( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak coś znajdziesz to wołaj.

Btw. Jeszcze lepsze osiągi masz na banana pi tam nawet psp uciagnie. Niestety chyba za duże na kieszonsolke ale do stacjonarnej jak znalazł.
@samozniszczenie: No to wiadomo, że pi3 jest lepsze, ale za duże jak na taki sprzęt :) szukam właśnie jakieś gotowej obudowy do zero.
@chinski_upadek_japonii: W sumie to też jakiś pomysł, ale wolałbym jakąś nową ubudowę, niż przerabianie. Myślałem, że może są już jakieś gotowe zestawy (podepnij, złóż, graj).
@samozniszczenie: tak, ppsspp - grałem w Assasin'a - było dobrze, nie wyczuwam spadków, przy Final Fantasy: Crisis Core - musiałem podkręcić malinę do 1,1-1,2 ghz i było ok - sporadyczne spadki były spowodowane .... za słabym zasilaczem :D Po wymianie - było idealnie. :-)