Wpis z mikrobloga

  • 5
@07zglosSie a ile op ma lat - 12? Jesteś jego rodziną czy misjonarzem kombinezonowym i niesiesz prawdę po świecie? Ludzie są dorośli, a Wy im dajecie rady jak dziecku. Będzie chciał, to pojedzie w klapkach. Zresztą napisał, że strój w planach, to nie jest 100 zł, żeby kupić na raz.

@neski raczej gadanie w internecie nic nie zmieni.
Poza tym ludzie na świecie jeżdżą w krótkich ciuchach codziennie i na
  • Odpowiedz
@enjoi: ta rada odnośnie ubioru była skierowana do OP'a a nie do ciebie.
A on na spokojnie wytłumaczył i wygląda, że nie ma z tym problemów.
Nie wcinaj się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A jak ci przeszkadza, to #czarnolisto
  • Odpowiedz
  • 3
@thest a wy lubicie interesowac sie czyims zyciem no nie? ;) typowa polaczkowosc eh. pozytywne foto, ale trzeba dojechać tekstem o ubiorze.
  • Odpowiedz
@Stitch: jakby OP nie chciał żebyśmy się interesowali, to by nie upubliczniał wizerunku.
Nie napisałem, że "ma mordę jak ziemniaczek" tylko, że w jeansach się nie jeździ na moto.
Wytłumaczył, że to są moto-jeansy i koniec tematu.
  • Odpowiedz
@enjoi: @07zglosSie:

Tu nie chodzi tylko o kierowce! A jak sznurowadło @kaorle84 zaplącze się w dźwignię, chłopak straci panowanie i uderzy w dwójkę dzieciaków? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem jak inni, ale ja zwracając uwagę robię to czystej życzliwości. Lata kretynizmu mam za sobą.
  • Odpowiedz
@Stitch: ale ja nie twierdzę, że jest zakaz oparty na przepisach ruchu drogowego, tylko z doświadczenia wiem, jak ciężko leczą się rany, w których wtarte są jeansy.
Widać nigdy nie wysypałeś się na motorze.
Zrób to kiedyś w jeansach, to pogadamy.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@thest posypalem, mialem rozorana kostke do mieska. Dalej bede jezdzil w jeansach.

crossem uderzylem w drzewo i nawet buzzer nie pomogl na zgieta kosc :P

ok. Widze, ze nie jestes tym typowym hurr durr tylko zwyklym mirkiem z zyczliwosci tak piszacym
  • Odpowiedz