Wpis z mikrobloga

#bydgoszcz może mi polecić jakąś kawiarnię do pracy? W sensie, żebym mogła tam posiedzieć kilka godzin i nikt mnie nie wywalił za zajmowanie miejsca :)
  • 9
  • Odpowiedz
@Anks: ja bym jednak polecił jakieś centrum handlowe - większa rotacja ludzi, nie siedzisz sama i obsługa ma mniej czasu myśleć nad tym, kiedy sobie pójdziesz. Focus Costa będzie ok. Jest tam nawet fajne miejsce w rogu :).
  • Odpowiedz
@Anks: rzecz jasna odpowiadam tylko ze względu na avatar ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś takiego otworzyło się na dniach na Długiej http://www.starowkaoffice.pl/przestrzenie-do-pracy/. - (chyba nawet jakies promo mają z tej okazji) Co do typowej kawiarni takie miejsca do pracy miało Comics Soon Coffe ale niestety się zwinęli na rzecz Projekt Kebab. Na samym Starym królują teraz ogródki co daje pewne możliwości bo wnętrza są z reguły wyludnione
  • Odpowiedz
@grampi: nie muszę się skupiać aż tak, będę siedzieć w internetach i obrabiać zdjęcia :) biblioteki wymagają ciszy i pewnie mają foliówki i obowiązkową szatnię, a ja będę z dużym plecakiem, więc odpada
  • Odpowiedz
@phsbdg: 12 to spoko, akurat będę po weselu. net mam własny. chodzi po prostu o miejsce do siedzenia i regularne dostawy herbaty i jedzenia :)
  • Odpowiedz