Wpis z mikrobloga

Mirki jak ktoś mi ukradł #huawei p8 lite to jest jakaś szansa żeby go namierzyć? Telefon jest teraz wyłączony ale podejrzewam, że się wkońcu włączy. Macie jakieś pomysły? Ktoś mi gwizdnął albo zostawiłem w przymierzalni i jak wyszedłem to ktoś ukradł. Brzydzę się złodziejstwem i zrobię wszystko żeby gnoja dojechać. Telefon mam gdzieś. Jakieś pomysły? Pomożecie? #pytanie #kiciochpyta #telefony #zlodzieje #gsm #tracking
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dadam1: Zgubiłeś to zgubiłeś po co drążyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukaj na olx w swoim mieście. Jak namierzysz to umów się na odbiór osobisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dadam1: w ustawieniach konta Google na komputerze będziesz miał powiązane urządzenia. Możesz sprawdzić lokalizacje ostatnią znaną oraz co się działo na telefonie (aplikacje, zdjęcia, historie wyszukiwań)
  • Odpowiedz
Przede wszystkim zgłoś kradzież na policję. Mi również skradziono p8 lite na sylwestrze i policja odzyskała go jakiś miesiąc temu.
  • Odpowiedz
@dadam1 ogarnięty złodziej doskonale wie, że dzisiejsze smartphone są łatwe do namierzenia. Dlatego po kradzieży od razy w wszystko wyłącza, wywala kartę SIM. Następnie telefon dają do magika, który rozkręca, coś tam podmienia, czyści kompletnie wszystko i jeszcze wbija nowy IMEI.

Interesowałem się tym, bo rok temu też telefon straciłem (po pijaku w nocy na plaży xD) i chciałem namierzyć, albo zablokowac IMEI, ale wytłumaczono mi, że to w zasadzie nic
  • Odpowiedz