Wpis z mikrobloga

@Haszenberg: teraz - cienkie skarpety aka stopki z rzadkim plotem - strefy wentylacyjne :D Na zime oczywiscie grubsze, frotowe. Podobno z napisem "sport" sie szybciej jezdzi. Niestety takich nie mam.
Boso niewygodnie, po chwili skora sie klei do plastikow, a po metalu sie slizga.
  • Odpowiedz
@Haszenberg: Potwierdzam, rekreacyjnie dowolne skarpetki, jak poważne zmagania, to tylko z napisem "SPORT".

Na boso nie bardzo, bo stopy się do pedałów kleją ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Haszenberg: Ja jeżdże tylko w jedynych najlepszych butach do simracingu Recaro (dostępne w naszym sklepie) - EHH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY, NIEDŁUGO KTOŚ BĘDZIE JEŹDZIĆ NP BEZ SKARPETEK I POŚLIZGNIE MU SIĘ NOGA I WJEDZIE KOMUŚ W DUPE :/
  • Odpowiedz
@Haszenberg: Wg. mnie dużo lepiej jeździ się w butach. Nie wiem jakie masz pedały, ale te od G27 chodzą mniej więcej jak w prawdziwym aucie, próbowałeś kiedyś jechać w skarpetkach? Pedały są metalowe i mocno się je wciska, hamulec bardzo ciężko chodzi, więc po wyścigu i kwalifikacjach stopy bolą, szczególnie jak robisz heel&toe. A precyzja jest dokładnie taka sama w butach.
  • Odpowiedz