Wpis z mikrobloga

Muszę kupić (w tym tygodniu, więc Chiny odpadają) zasilacz SAMOCHODOWY do laptopa.

#allegro opanowane jest przez zasilaczyki wszelkich napięć i wtyczek, które wyglądają identycznie - pic. rel. Można kupować? Nie spali mi kompa na wyjeździe? Używaliście ich albo macie inne do zaproponowania?

Na wszelki wypadek: mój zasilacz sieciowy ma wyjście 20 V, 4,5 A, 90 W. Wtyk gruby do Lenovo (jak na zdjęciu).

#elektronika #komputery #laptopy
Pobierz wonsz_smieszek - Muszę kupić (w tym tygodniu, więc Chiny odpadają) zasilacz SAMOCHODO...
źródło: comment_pukPJNUIh23frydPtOVgM9HdfxpoCA0y.jpg
  • 21
@siteman: To też jest jakieś wyjście, ale na razie mam słabe doświadczenia z przetwornicami ok. 50 zł. Jedna się sfajczyła, druga zaczęła wydawać dziwne piski i też nie ładuje. Pewnie jakbym dorzucił stówkę, to jakąś dobrą kupię, ale na jeden wyjazd wolałbym znaleźć coś za kilkadziesiąt zł :)
@siteman: @Micki: Dzięki, wprawdzie bardzo podobną mam (to właśnie ta nieładująca i piszcząca), ale one wszystkie wyglądają podobnie i ciężko stwierdzić co w środku siedzi. Dlatego cenna jest dla mnie informacja, że jakiś konkretnie model działa, bo jest szansa, że w tym akurat chińczyk nie oszczędził tak bardzo :)

@T34v2: miałem Remnet przy poprzednim laptopie, ale padł po jednym użyciu. Nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia ten sprzęt,