Wpis z mikrobloga

@MrBanana: no trochę zawiódł, zresztą sam o tym przecież mówił w wywiadzie. Oczywiście za cały turniej megaszacunek dla Fabiana, gdyby nie on to ze SUI w ogóle by tych karnych nie było.
Zresztą podobnie było trochę z Oblakiem w finale LM z Realem - zajebisty bramkarz, a w tej serii karnych wyglądał jak parodysta.
  • Odpowiedz
@lkg1: ja bym jednak Fabiana, który rzucał się, ale nie wyczuwał karnych nie stawiał na równi z Oblakiem który sobie #!$%@? stał, jakby nie to że go sędzia wygonił to by stał też na strzały od Atleti xD
  • Odpowiedz
@6REY1MISTERIO9: nie no, zgadzam się oczywiście. Dlatego napisałem, że było "trochę podobnie" i nazwałem Oblaka parodystą w tych karnych, czego o Łukasz bym w życiu nie powiedział. Fabian tak jak piszesz próbował, tylko kompletnie nie trafiał z kierunkami.
  • Odpowiedz
Fabian moze sie uczyc fachu od neuera. Nawet jezeli nie obrobiles nic to rzucając sie w taki sposob wywierać duża presje na przeciwniku i kolejne strzały moze byc ci łatwiej obronić. Fabian przed każdym strzałem praktycznie pokazywał strzelcowi w ktory róg sie rzuci. Fatalny timening datego kazdy karny w przeciwna stronę. Szkoda. Nawale w ostatnim momencie zabrakło jaj.
  • Odpowiedz