Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie grę Zemsta Kujona? Polegała ona na łażeniu po szkole jedną z trzech postaci i robieniu psikusów innym uczniom i nauczycielom, nie dając się przy tym złapać oczywiście. Na przykład: tłuczemy lustra, zapychamy toaletę, #!$%@? żabę w pracowni chemicznej lub musimy pomazać innym w zeszycie. Kto grał plusuje i gra. Ja chętnie do tego tytułu powrócę ;)

#gry #staregry #gimbynieznajo i raczej nie poznają hahaha
Nieuaktualniony - Pamiętajcie grę Zemsta Kujona? Polegała ona na łażeniu po szkole je...

źródło: comment_n8I3otvJtxrmcRHWdLyzwikoPpyvMUWn.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Nieuaktualniony: trzy części? Niby skąd? Nie masz chyba na myśli tego? To coś z grami od JoWooD ma wspólnego tylko polskiego wydawcę, który w podlinkowanym przeze mnie potworku, postanowił skorzystać z okazji i dał taki a nie inny tytuł, sugerujący jakoby to miała być kontynuacja tamtych gier. A nie jest.

Szejm on ju CDP! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lookazz: Nie miałem tego na myśli. Ubzdurałem sobie, że były 3 po prostu. Powstały dwie części i obie są bardzo dobre. Jeśli chodzi o gry JoWooD, to wspominam bardzo dobrze jeszcze dwie inne - Transport Giant mam do dziś, a Industry Giant doczekało się nawet wersji na Steam i również chętnie do niej wracam.
  • Odpowiedz