Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj w nocy chcę ruszyć w #bieszczady ze znajomym tak na 2-3 dni i tutaj pojawia się kwestia jak jest tam z rozłożeniem namiotu na dziko? Zna ktoś jakąś dobrze zaszytą miejscówkę najlepiej nad jakimś bajorem/jeziorem? Tak żeby żaden strażnik się nie doczepił no i żeby mi niedźwiedź nie #!$%@?ł. Miejscem startowym będzie Sanok. Info potrzebne na już bo pomysł trochę na spontanie wpadł. #podroze
  • 5
@Xatoos: Jak się nie wbijecie do Parku Narodowego to rozbijajcie się gdzie chcecie :) W parku rozbijanie się w gęstym lesie poza szlakiem (na wejściu na szlaki są tabliczki, że teren parku monitorowany poza szlakami) jest nielegalne ]:->
@pawlos10rs: Tyle to już wyczytałem, chodzi o polecenie miejsc gdzie nie będzie ludzi.
@Gronekmaster: Nie zrozumieliśmy się, napisałem miejsce startowe żeby mi ktoś nie polecił miejscówki gdzie 2 dni to ja będę szedł bo komunikacją ani niczym się tam nie dostanę.
@Xatoos: Mogę ci napisać gdzie ludzie będą na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szlakach i przy miejscowych zbiornikach wodnych. Tu nawet nie ma dyskusji bo każdy chce w takie gorąco pobyć nad wodą. Skoro idziecie od Sanoka to nocleg gdzieś na brzegu Sanu myśle będzie bombowy. Aczkolwiek z prognoz wynika, że nad ranem będzie padać co może być nieciekawe. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć żebyście się
@pawlos10rs: To ruszymy w kierunku Soliny i zobaczymy ile przejdziemy chyba, że jakiś autostop się złapie. Deszcz mówisz? Dobrze, że tego znajomy nie czyta, najwyżej będzie trochę zaskoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) trasa nie będzie długa bo chcemy znaleźć miejsce z ładnym widokiem i przeleżeć z 2-3 dni ale dzięki za rady.