Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w stałym związku, ale seks z moją partnerką przestał mnie pociągać już jakiś czas temu. Coraz dłużej chodzę "naładowany" i coraz częściej marzę o zaspokajaniu innej kobiety - aż sam się boję choć przez chwilę pomyśleć jak bardzo "sponiewierałbym" pannę, która wpadłaby mi teraz w dłonie. Rozkosz do bólu - dosłownie.

#seks #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: A zastanawiałeś się dlaczego tak się stało? Wiadomo że rutyna, wiadomo że wygląd też się zmienia z czasem ale zwykle jest tak że jeśli jest miłość to jest i pożądanie. Pytanie czy jest miłość? A jeśli nie to dlaczego jej nie ma? Jeśli jesteś naładowany to może być tak że prędzej czy później zdradzisz swoją kobietę. A zdrada zwykle wychodzi na jaw. Potem jest rozwód itp. Warto o tym pomyśleć
@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba musisz się poważnie zastanowić nad sensem tego związku. Jeżeli pociągają cię inne kobiety to jakie sa możliwe scenariusze na przyszłość? Ja widzę tylko jeden czyli zdrada. Może lepiej skończyć to wcześniej? Nie będziesz miał aż takich wyrzutów sumienia jak po zdradzie. Tylko sam musisz to przemyśleć, znaleźć dobre i złe strony w waszym związku a potem podjąć decyzję. Bo ja reklamacji nie uwzględniam, jestem anonimowym internetowym doradcą :p