Wpis z mikrobloga

@jakosdajerade: Rysowałem to na podstawie tego rysunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że jakoś zajebiście nie jest, ale zawsze się #!$%@? na poprawianie detali po milion razy (najgorzej z proporcjami xD), więc jest jak jest
  • Odpowiedz
@Gretiss: Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem... Chodzi Ci, bym narysował sam coś z głowy? To od razu powiem, że nie wychodzi mi to za dobrze, wolę mieć coś przed sobą i wtedy to rysować, przy rysowaniu czegoś używając tylko imaginacji jest gorzej, no i więcej się idzie przy tym #!$%@?ć xD Aczkolwiek może kiedyś spróbuję.
  • Odpowiedz
@Psych0: Fajnie. Teraz trzeba rysować same ogólne rzeczy, żeby ogarnąć co jest charakterystyczne w obrazku. Kolczyk, nos, brwi, oczy? Co nadaje mu rozpoznawalności. Skąd wiadomo, że to akurat Songo.
  • Odpowiedz
@Psych0: Nie chodzi o to, że ma być kolczyk. xd Narysuj ten obrazek w 2 minuty. Przeanalizuj go pod kątem co tak naprawdę tworzy rysunek. Jak się zastanowisz to narysuj go znowu w 2 minuty i sprawdź czy ten element naprawdę jest charakterystyczny. Jak chcesz być samoukiem to musisz analizować swoje prace. Nie ma innej drogi. :)
  • Odpowiedz