Wpis z mikrobloga

@czarmander: Oho. Odezwała się zielonka z 4 tygodniowym stażem xD Dziecko drogie, tagowałem tutaj jak jeszcze robiłeś w pieluchy. Nie potrafiłeś wskazać na czym polega rzekome złe tagowanie z mojej strony. Nie podoba się? Usuń konto.
  • Odpowiedz
@donpokemon: Może najpierw się upewnij, że faktycznie nic nie #!$%@?łeś zanim zaczniesz obrażać ludzi i być królem sarkazmu, hmm?
Dałeś dwa tagi do zdjęcia przedstawiającego Rooneya, a jednym z nich jest #rooney. Jak myślisz, który tag mógł być w takim razie użyty źle?

  • Odpowiedz
@Pancerwafel: Hmm, a czytałeś wpis ze strony, na której znalazłem zdjęcie? Czy nie zauważyłeś tam komentarzy, że zachowuje się trochę jak cebula bo lata tania linią?

Czym innym jest zwrócenie uwagi, tak jak Ty to zrobiłeś, kulturalnie i normalnie, a czym innym obrażanie drugiego człowieka. Przeczytaj TO i może zrozumiesz dlaczego #cebuladeals
  • Odpowiedz
@Pancerwafel: UK - Ibiza za 60 funciaków i podróż z milionerem, obok Ciebie, którego nikt z nas raczej nie zobaczy na żywo. Jak dla mnie to niezły deal za tą cenę.
Ale rozumiem, niektórzy muszą się wykazać i chcą zdobyć nagrodę pocieszenia w festiwalu #!$%@?. Miłego dnia i przyjemnego taplanka w basenie pełnym żółci.
  • Odpowiedz
@donpokemon: a po co mam go czytać? co mnie ten gość interesuje? dalej nie rozumiesz do czego z założenia miał służyć ten tag. Obecnie to wylew takich pokemonów jak ty.
  • Odpowiedz
@donpokemon: Ehh, mogę się założyć że do tej pory zdążyłeś wejść w tag i zobaczyć że Twoj wpis faktycznie ani trochę nie pasuje.
Szkoda że niektórzy nie potrafią się zwyczajnie przyznać do błędu, tylko od razu przybierają pozycję obronną + obrażanie innych.

  • Odpowiedz
@Pancerwafel: Nazywasz mnie królem sarkazmu, twierdzisz, że obrażam innych czy to nie jest ironiczne zachowanie? Szkoda że nie widzisz tego, że może inni obrażają mnie i moje mocniejsze słowa to reakcja na również mocne słowa pod moim adresem. Brawo królu rzetelności. Życzę miłego dnia! I uśmiechnij się, istnieje życie poza internetami. Warto z niego skorzystać.
  • Odpowiedz
@donpokemon: Owszem, jest ironiczne, a co jest złego w ironii? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Obrażali cię, bo #!$%@?łeś tagi. Nie jest to zbyt dobry sposób na zwrócenie uwagi, aczkolwiek biorąc pod uwagę twoje późniejsze odpowiedzi - jestem już jak najbardziej za.
I ostatnie: nie możesz kończyć postów czymś takim jak "uśmiechnij się, istnieje życie poza internetami", skoro jesteś tu jedyną osobą która się spięła i potrzebuje bigosu
  • Odpowiedz