Wpis z mikrobloga

@Izeer: Najs. Sam już wsadziłem parę kosmicznych airdribbl'ów, długo siedziałem na treningach i pracowałem nad tym żeby ładnie zgasić piłę i to zrobić. Radość jak niesiesz piłe na nosie całe boisko niesamowita :p
@jurianoff: Masz jakieś rady? Mam często problem z tym, że piłka jest troche pode mną, i nie moge jej unieść do bramki, tylko zbijam ją w ziemie, jak na tym gifie.
@Izeer: Ciężko tu o dobrą radę. Musisz wybić sie praktycznie razem z piłką żeby lecieć idealnie za nią po tym samym torze. Reszta to trącanie jej nosem w kierunku bramki przez całą drogę. Tu po prostu musisz ćwiczyć aż przychodzić to będzie odruchowo jak mi :p
@Izeer: Okej, tylko na kompie będę może za jakieś 3 dni wiec troche poczekasz ^^ możesz na youtubie podpatrzeć tutoriale. Tam kolesie robią prawie za każdym razem perfekcyjnie i wszystko tłumaczą. W sumie kiedyś sam się z tego uczyłem
@jurianoff: Oglądałem te tutoriale, z nimi jest taki problem, że nie uwzględniają pewnych detali, i przez to mi przez długi czas nic nie wychodziło, aż sam załapałem co i jak.