Wpis z mikrobloga

@900907: To jeszcze chyba nie byłaś w Cherno... Załatw sobie lepiej przewodnika ;)

Co nie zmienia faktu, że oba miasta zmieniły się bardzo na plus :)
@Neling Tak sobię weszłam zobaczyć czy wreszcie robią jakiś użytek z moich pieniędzy.
Wydajność nadal leży, są 2 zombiaki na miasto. Ogólnie, alpha pełną gębą. Żałuję, że kiedyś to kupiłam zamiast army. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oni chyba specjalnie tego nie kończą, bo wiedzą, że jak wyjdzie to nikt tego nie kupi, a tak łapią ludzi na obiecanki, że kiedyś będzie się dało w to grać.
@900907: No niestety, spore rozczarowanie. Ale Day Z mod daje tylko wiecej mozliwosci, niestety kosztem optymalizacji. Ale coz to mod rozwijany teraz przez graczy, wiec nie ma sie co dziwic
@Neling Kiedyś grałam w moda, to chodził bez problemu, na starszym komputerze, na max detalach. teraz w SA gram na minimum i daleku mu do płynności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Neling No z tego co pamiętam to był problem z ustawieniami i długo nad tym siedziałam :p bo jakieś jedne ustawienia potrafiły kompletnie obniżyć fps, nie wpływając zbytnio na grafikę a inne, które dużo dawały można było ustawiać na max i nie było spadków :p
@pkrr A to coś zmienili? :p Ostatnio grałam jakieś pół roku temu i nie zauważyłam różnicy, poza tym, że w deszczu się grać nie da.
@900907: loooooool, myslalem ze mowisz o tym elektro na podstawie swoich doswiadczen. A ty zwykly janusz dayz tylko na screenach obczailas? Sporo zmienili i juz kazdy komu dx11 graficzna obsluguje z fpsow jest zadowolony. Ten update byl z 2 tyg temu
@pkrr Powiedziałam to na podstawie tego co zobaczyłam wczoraj na własne oczy. Się nie wymondrzaj bo przebiegane mam z 500 godzin po czarnorusi ( ͡ ͜ʖ ͡) To będę musiała pogrzebać w ustawieniach, skoro niby jest lepiej.