Wpis z mikrobloga

Jak pobawić się tymi super-mega-fajnymi filtrami za miliony cebulionów w snapchacie?
Zainstalowałem, poklikałem wszędzie gdzie mogłem i nic takiego nie znalazłem...
Gdzieś w opcjach znalazłem włączenie "filtrów", które wymagało ode mnie jeszcze włączenia lokalizacji geograficznej (?!), ale jedyne co to dało to możliwość nałożenia jakiegoś statycznego napisu z nazwą miasta, w którym jestem.
Tak to mogę zrobić tylko zdjęcie lub filmik, na który mogę nałożyć jakiś tekst i miliony takich małych ikonek różnych tylko...

http://www.wykop.pl/link/3244605/o-to-jak-dziala-snapchatowy-filtr-do-dodawania-durnych-minek-m-in-psa/
#technologia #ciekawostki #programowanie #snapchat
  • 18
  • Odpowiedz
@PysiaxPandzia: gosh, skąd to miałem wiedzieć?! zmuszają cię do oglądnięcia jakiegoś beznadziejnego tutoriala dla idiotów, a takiej podstawowej, bądź co bądź, informacji tam nie ma...
Dziękuję! W takim razie idę ściągać i instalować na nowo ;)
  • Odpowiedz
@PysiaxPandzia: Włączam, loguje się i widzę siebie przez przednią kamerkę. Moja twarz zajmuje 80% ekranu, stoję w oświetlonym miejscu. Naciskam na środek swojej twarzy na ekranie palcem i trzymam 3s, 5s, 10s i nic się nie dzieje...
  • Odpowiedz
@grzesiooxd: 4.2.2. Jeżeli okazałoby się, że potrzeba mieć wyższą wersję, a dla mojego telefonu takowej nie ma oficjalnie (wnioskuję z tego, że w przeciwnym wypadku ściągnęłoby się) to pozostaje zamiana na #cyanogenmod ?

@PysiaxPandzia: włączyłem, zalogowałem się na google, zapisałem do bety i ponoć czekam na aktualizacje programu do wersji beta, ale minęło już kilka ładnych godzin i nic.

Więcej to już problemy ze samym snapem i aktualizacją, dzięki za
  • Odpowiedz
@PysiaxPandzia: @grzesiooxd: Aha... oczywiście nigdzie przy zapisywaniu się na betę nie pisało o wymaganej wersji androida :)

Kurcze sporo rzeczy widzę wymagają wiedzieć. Chociaż też nie będę ukrywał, że w rozwiązaniach mobilnych jestem raczej zielony i telefonu używam prawie wyłączenie do dzwonienia. Myślałem kupić coś typu starej dobrej noki 3310, ale jak już mam androida (dostałem) to myślałem, że pobawię się chociaż jakąś nowinką techniczną, a tu dupa...
  • Odpowiedz
@carbyne: Nie wiem jak to dokładnie działa, ale czytam teraz po forach i ludzie z androidem w wersji większej od 4.3 zgłaszają problemy z tymi filtrami. Nawet na tej stronie co napisałem wyrzej coś o tym piszą. Cyanogenmod może nic nie zdziałać. Jeśli chcesz się pobawić, jesteś pewien, że nic nie zepsujesz to możesz spróbować zrobić tego cyanogenmoda.

Chciałem sprawdzić czy na moim HTC z Cyanogenmodem zadziała i pobrałem, ale zapomniałem,
  • Odpowiedz
@grzesiooxd: Trochę się pomęczyłem, pokombinowałem, ale udało mi się w końcu zainstalować CM, tylko nie najnowszy 12.x, a chyba z grudnia 11.x.

Wydawało się, że bardzo fajną instrukcję mają na stronie do każdego telefonu, ale w moim przypadku trochę opis z rzeczywistością się rozjeżdżał, stąd zajęło mi to trochę dłużej. Najgorzej, że nie było ostrzeżenia, ani nic, żeby zrobić sobie backup, bo straciłem chyba wszystkie wiadomości i kontakty, chociaż nie jestem
  • Odpowiedz
UDAŁO MI SIĘ! :D
Spróbowałem jeszcze raz tą nowszą paczkę CM 12.1, tym razem wstał i były nawet wszystkie ustawienia zrobione pod v11 (tapety, dzwonki, układy i kolejności ikonek, itp., itd.). Niestety przestało działać podpinanie do kompa jako masowa pamięć USB (komunikat: "włóż dysk do stacji" i błąd sterownika WDP o kodzie 31), trochę powalczyłem i z tym, ale ostatecznie udało mi się przesłać potrzebne pliki przez BT przez laptopa xd

Najpierw
  • Odpowiedz