Wpis z mikrobloga

Mirki, gram sobie w Euro Truck 2 multi i zatrudnilem kierowce, kupilem mu tira a ten siedzi caly czas w bazie w statusie odpoczynek. Czemu ten łeb nie chce nigdzie jeździć?

A poza tym nie mam zadnych zlecen w szybkich zleceniach i na rynku przesylek. Jedynie w zamówieniach zewnętrznych. Czemu tak?
#gry #ets2 #eurotruck2 #ets2mp
  • 11
  • Odpowiedz
@Howkin: Chyba nie ale pewny nie jestem. Dodatkowo pamiętaj, że jak bierzesz zlecenie na multi to musisz robić je na raz bo czas cały czas leci i np. przez noc (realną) złapiesz kilka dni spóźnienia w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Howkin: Można, ale zarabiają strasznie wolno bo inny czas jest. Co do ogranicznika jest on na serwerze EU#1 na EU#2 latasz ile chcesz. No i jak bierzesz zlecenia z World of trucks (chyba nazwane zlecenia zewnętrzne) to też masz ogranicznik. No i sprawdź w ustawieniach czy nie masz włączone kagańca.
  • Odpowiedz
@Howkin: Liczą się do statystyk na profilu, Przy eventach liczą się tylko te zlecenia np. w ostatnim trzeba było zrobić 3 trasy powyżej 200km w nagrodę rozdawali DLC z flagami. Jest to fundament do oficjalnego multiplayera który kiedyś ma powstać. No i podobno wszyscy mają te same zlecenia więc można jeździć w te same miejsca, z tym samym towarem. Tego nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz
@Reality: @Howkin: Jeżeli chodzi o same ładunki i zarobki to nie różnią się niczym. Przydatne są na multi, jak gracie w kilka osób i potrzebujecie ładunek do jednego miasta. I generalnie jest ich więcej niż zwykłych zleceń.
  • Odpowiedz
@Howkin: Pracownicy na multi działają połowicznie. Technicznie na multi w ogóle nie działają, ale jak wrócisz na singla i poczekasz/prześpisz się trochę to dostajesz wszystkie zaległe wypłaty. Niektórzy nawet po kilka zaległych milionów dostawali jak długo na multi jeździli. :D
  • Odpowiedz