Wpis z mikrobloga

#aliexpress #werwarszawa #werkomorniki #pocztapolska #tracking

Czy ktoś z własnego doświadczenia jest mi w stanie powiedzieć ile paczka z Chin w obecnej sytuacji jest w stanie leżakować w Komornikach? juz 12 dni w Warszawie leżakowała i z tego co czytałem to i tak nie tak źle...

Status przesyłki:
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2016-06-06 15:56 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2016-06-07 16:58 GUANGZHOU
Nadejście przesyłki 2016-06-13 20:44 WER Warszawa
Wysłanie przesyłki 2016-06-24 00:28 WER Warszawa
Nadejście przesyłki 2016-06-24 07:03 WER Komorniki
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@debowskinet mi puścili bez problemu paczkę z wwa do pzn potem do komornik i do mnie czas 2-3 dni !! Miałem status zwolniony z opłat celnych ale nie wiem kto to zwolnił skoro w PZN oddział zamknięty ;)

BTW numer do wer Komorniki 61 869 71 69
  • Odpowiedz
  • 0
Ok to info z poczty potwierdzające, że w WER Warszawa jest taki ścisk, że rozdzielające na inne WERy: " Poczta Polska otrzymała informację o opóźnieniach związanych z odprawami celnymi przesyłek spoza Unii Europejskiej. Powodem są utrudnienia płynności pracy w Oddziale Celnym Pocztowym w Warszawie. Uniemożliwia to Poczcie Polskiej terminowe ekspediowanie przesyłek paczkowych do klientów.
Przesyłka została przekazana do WER Komorniki celem opracowania celnego. Jeśli UC będzie potrzebował dodatkowych dokumentów, skontaktuje się pisemnie
  • Odpowiedz
Jeszcze info wygrzebane z celnicy.pl
"Szanowni Państwo do kiedy macie zamiar strajkować?
Czekam na przesyłkę z zagranicy, która leży już tydzień na WER Komorniki.
Pracownik sortowni przekazał, że łącznie czeka 13 kontenerów..."
A z ogólnych informacji na celnicy.pl wynika, że celny obsługujący WER Komorniki sparaliżowany...

A tymczasem info z poczty:
Przesyłki polecone zagraniczne przekazywane są z WER Warszawa do innych rozdzielni celem opracowania celnego. Przesyłki są sukcesywnie opracowywane i kierowane do doręczenia,
  • Odpowiedz