Wpis z mikrobloga

Mireczki dawno nie grałem w hs i potrzebuje rady zawodowców( ͡° ͜ʖ ͡°). Mianowicie mam mało kart ze standardu ok 2/3 oczywiście bez legend i epików(pakiety to #!$%@?), kart z turnieju nie mam wcale. mam 1 skrzydło BRM a z grywalnych legend to tylko Sylvana i Leeroy`a ośmiornicy nie liczę. I tu się zaczyna moje pytanie ciułać golda na nową przygodę co ma wyjść lipiec/sierpien podobno czy jednak pakować w LOE lub BRM. Od razu uprzedzam, że opcja kup konto Premium odpada( ͡º ͜ʖ͡º)
#hearthstone
  • 8
  • Odpowiedz
@tazlubiczary: kupuj Low, najlepsze karty i będzie najdłużej, także jak będziesz chcia grać to i tak będziesz musiał kupić. W BRM poza gang bossem w 2 skrzydle i flamewakera w 4 nie ma jakichś dobrych kart. A co do TGT to moim zdanie nie opłaca się kupować pakietów, bo obecnie w mecie jest grane mało kart z tego i lepiej je scraftowac
  • Odpowiedz
@tazlubiczary: Jak chcesz pograć w tym roku, to będzie trochę ciężko bez przygód, bo są tam dość ważne karty, których nie zamienisz. Po prostu po wydaniu pierwszego dodatku w 2017r. w standardzie będzie tylko to co wyszło w 2016 i 2017 i tak będzie co roku. Zrób przynajmniej te skrzydła, z których potrzebujesz kart (no chyba, że potrzebujesz z tych ostatnich, to jest lekki problem).
  • Odpowiedz
A no faktycznie, mój błąd. Wydawało mi się że LoE będzie dłużej, ale to nie zmienia faktu że jeśli chcesz sobie coś grać przez najbliższe pół roku to bez tych kart będzie ciężko bo są dobre
  • Odpowiedz