Wpis z mikrobloga

Hej,

szukamy doświadczonego (mid / senior) programisty #php do pomocy w końcowej fazie projektu. Może nie z tych z #15knamiesiac, ale tych z #zarabiaj10kmiesieczniezwykopem. I to bez ruszania się z domu :)

- Strony nie podaję, bo jeszcze nie istnieje :)
- forma współpracy: kontrakt na 2-3 miesiące z opcją przedłużenia. Formalnie: B2B lub ewentualnie umowa o dzieło.
- miejsce pracy: praca zdalna na pełen etat. Większość godzin roboczych musi przypadać w trakcie ogólnie przyjętego "dnia roboczego" (8-18)
- widełki: 50-60 zł/godzinę netto B2B.

Wymagania:
- PHP (Zend Framework)
- Javascript (Sprawne posługiwanie się jQuery wystarczy)
- MySQL. Doświadczenie w systemach NoSQL będzie plusem
- narzędzia i biblioteki typu git, vagrant, phpunit, composer itp
- Praktyczne stosowanie dobrych praktyk: DI, Unit testing, SOLID itp
- język angielski w stopniu komunikacyjnym.
- code sample

Projekt jest startupem z branży motoryzacyjnej, z przeznaczeniem na rynek B2B i B2C. Szczegóły mogę podać dopiero po podpisaniu NDA. Udało nam się z powodzeniem ukończyć prototyp i zdobyć finansowanie, teraz chcielibyśmy w ciągu 2-3 miesięcy dojść do etapu publicznej bety.

Kontakt na priv
  • 8
@Fokk: po pierwsze, dlaczego nie? ZF jest fajnym frameworkiem. Mówię oczywiście o ZF2, a nie o ZF1. Po drugie, bo autor (tzn ja :)) lepiej znam ZF niż Symfony, a chodziło o dostarczanie kodu a nie uczenie się frameworka
lepiej znam ZF niż Symfony


@singollo: Ok, to wystarczy, jesteś rozgrzeszony. Chociaż nie, bo Zend to rekogenna kobyła do wszystkiego i do niczego, ale nie chcę znowu wywoływać gównoburzy.
@Fokk wczesne wersje 2 rzeczywiście są kobylaste, ale 2.5 i Zend Expressive to fajne, lekkie i elastyczne narzędzie (ale tu używam 2.4, bo jak zaczynałem to expressive było dopiero w powijakach... :P )
@grrzes: gdybyś przeczytał ogłoszenie, to byś sie dowiedział, że do tego tworzyliśmy prototyp - a w zasadzie ja tworzyłem, bo druga osoba zajmuje się sprawami organizacyjnymi, finansowymi i wszystkimi innymi. Praca odbywała się obok normalnej pracy (coś trzeba jeść). Dopiero teraz udało nam się znaleźć finansowanie i możemy kogoś zatrudnić, wcześniej po prostu nie było kapitału.
.. dokumentacje techniczną też tak uważnie czytasz?