Wpis z mikrobloga

Mirasy, jeżeli ktoś z Was chciałby zrobić jakiś #prezent dla #niebieskipasek - absolutnie nie wybierajcie vouchera z #devilcars - to jakaś masakra
Miesiąc przed jazdą kupiłem dla kumpla voucher na przejazd #ford #mustang - przez telefon wszystko super, zapłacone.
Pojechaliśmy na tor. Kolega zajarany jak 150, podchodzi gostek z obsługi i tako rzecze
- "wy na jaki samochód"
- "mustang"
- "mustanga nie ma, wybierzcie sobie jakieś auto które tutaj stoją"
Ja wryty - kumpel zajarany na mustanga niesamowicie i nie wchodziło w grę nic innego, zresztą nie po to cisnęliśmy -set km żeby nas robić w bambuko. Po chwili okazało się, że mustang jest, tylko panom się nei chciało ściągać go z lawety :)
Wysłali do nas pana koksa, który powiedział solenizantowi, cytuję "będziesz zawiedziony, weź sobie lepiej coś innego bo mustang to kopa w ogóle nie ma". Kolesia zignorowaliśmy ale niezły szok, że ktoś sprzedaje usługę i jeszcze w taki sposób mówi do klienta.
Panowie przeklinali pod nosem, że trzeba ściągać auto z lawety ale w koncu się udało.
Niestety, wrażenie jakie po sobie zostawili to... Sami oceńcie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jason_L_McCabe: @m1a1: oj kopa ma ;) to był mustang v6 z 2015 zdaje się. Gościowi chyba chodziło o to, że "są lepsze auta do dyspozycji a wyście się uparli" - tak to przynajmniej zrozumiałem. Dyskusji na miejscu nie chciałem prowadzić, bo jeszcze by się okazało, że tak naprawdę to żadnego auta nie ma do dyspozycji ;)
  • Odpowiedz
@rybycy: a nie, to V6 nie ma oszałamiającego kopa - tzn. wiele zupełnie normalnych samochodów ma podobne osiągi. Przy V8 wchodzimy w zakres "sportowy" bo schodzimy poniżej 5 sek na 100, łba kompletnie nie urywa w lidze sportowych samochodów, ale w kategorii "szybkość / cena" to lider :)
  • Odpowiedz
@rybycy: To nie pierwsza taka historia, na FB czytałem, że coś podobnego jakiejś dziewczynie wywinęli - tylko, że auta (jakieś Ferrari) w ogóle nie było. U mnie film z kolei wcięło, mimo, że zaraz po przejeździe był oglądany ( )
  • Odpowiedz