Wpis z mikrobloga

@nieeeeeeee: ale brutalny jesteś, że to wkleiłeś. Zawaliłeś światopogląd pewnego pseudo specjalisty z tego tagu, że btc to waluta wolna i niezależna od rządzących ( mówię o teorii btc i rządu stanów zjednoczonych )
@69_69: @pawlo74:

If you give someone your public address, i.e. for receiving a payment or when you send him some bitcoin, he can track this address and see it's balance.
If you reuse this address a lot, he would be able to see every transaction coming and going to this address.
That's why not reusing the same address again is a very important aspect of privacy!

If you reuse and
@pawlo74: za to ja nie wiem, czy dobrze rozumiem. Jesli wysle tobie moj adres, to mozesz sledzic moje transakcje (czy tylko balans?). czyli jesli uwezmiesz sie na mnie to i tak mnie wysledzisz bo pomimo tego, ze zrobie 1000 przelewow, w jednym z nich bedzie moj kolejny nowy adres a pozostale 999 dla zmylki, to i tak bedziesz wiedzial na jakie adresy wyslalem i tak do usranej smierci?
za to ja nie wiem, czy dobrze rozumiem.


@nieeeeeeee: nie ma problemu z utrzymaniem anonimowości, tylko musisz nauczyć się jak to robić za to opcja transparentności i śledzenia każdej transakcji jest bardzo ważna chociażby do celów opodatkowania korporacji i poszukiwania przestpstw podatkowych, zobacz ten film https://vimeo.com/149115042 zaczyna o tym mówić w 3-ciej minucie
Posłuchaj wypowiedzi dokrora Craiga Wrighta wynalazcę bitcoina czym jest i czym będzie bitcoin w przyszłości.
Obejrzyj sobie dokładnie
@nieeeeeeee: tak jak nauczyłeś się zasłaniać okno albo wychodzić z pomieszczenia pełnego ludzi jak ktoś do Ciebie zadzwoni jeżeli chcesz zachować anonimowość. Babrasz się z anonimowością codziennie i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Tak samo będzie w przyszłości z bitcoinem.
twórca jest wszystkim znany


@pawlo74: " twórca jest wszystkim znany" - no cholera, specjalista od btc na wykopie. Jedyny, który zna twórcę btc na świecie :)