Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ co to znaczy, że indukcja wykrywa garnki? Chodzi mi o to jak to działa. Jedno duże pole jest podzielone na np. 4 małe i ja włączam przykłądowo pole dolne prawe i płyta sprawdza czy garnek się mieści na 1/2 pola (czyli na całym jakie włączyłem) czy może na 1/4 i grzeje 1/4 albo 1/2 pola?

Jak mogę ustawiać temperaturę gdy mam na przykład tak położone garnki http://www.gazpodszklem.pl/pol_pl_Plyta-indukcyjna-Solgaz-SI-4T-Black--2695_4.jpg ? Górny garnek i dolny mogą mieć różne ustawione temperatury a środkowy część temperatury dolnego pola cześć górnego? Czy w takim ustawieniu mogę mieć tylko ustawione grzanie całego pola?
  • 13
  • Odpowiedz
@michalek21: wtedy ustawiamy albo jedną temperaturę na całe pole (3 garnki naraz), albo dzielimy je na dwa pola. Nie ma mozliwosci sterowania trzema po jednej stronie z różnymi poziomami mocy
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Ok, miałem właśnie zamawiać waszą płytę, ale teraz już sam nie wiem.. W czym wasz produkt jest lepszy np. od tego? http://www.beko.pl/produkt/629/hii_68600_ptx Dalej myślę, że wasza płyta jest dobra, ale tak na prawdę to nie wiem co jest w niej takiego innowacyjnego i w czym jest lepsza od tego beko poza sterowaniem i przydatną funkcją z utrzymaniem konkretnej temperatury.
  • Odpowiedz
@michalek21: Innowacyjna jest cała płyta, bo zobacz jak dawno temu ją już wprowadziliśmy. Zdecydowanie jest to też najwyższa półka jakościowa, jeśli nie wierzysz to napisz w PW gdzie mieszkasz a wskażemy najbliższy sklep do obejrzenia na żywo
  • Odpowiedz
nowa wersja 16


@SOLGAZ: Nie tak dawno pisałeś że 8

@michalek21: Co Ci da większa ilość cewek? Ważniejsze jak są one sterowane i połączone. W wielu płytach awaria jednej cewki powoduje odłączenie całej strony.
  • Odpowiedz
@michalek21: za 2k każda płyta będzie dobra z tym, że np w BSH dostaniesz mniej funkcji niż np w Solgaz czy Whirlpool. Twój wybór czy chcesz mieć "lepszą firmę" czy więcej bajerów.
A większość podzespołów jest i tak taka sama.
  • Odpowiedz