Wpis z mikrobloga

Co ten Marciniak #!$%@?ł? Mimo, że wierzyłem w niego, to teraz życzę mu, żeby po takim błędzie już nic nie sędziował na Euro. Już niejednego karnego z kapelusza w jego wykonaniu widziałem w Ekstraklasie, ale to są do #!$%@? Mistrzostwa Europy. Szanujmy się.
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
@Wierszu: bzdury piszesz. Spróbuj wyskoczyć do główki jak Cię ktoś za koszulkę przytrzymuje z ziemi i do tego popchnie. Klasyczny Škrtel z Liverpoolu - co mecz tak ciągnie i wielkie zdziwienie jak gwiżdżą.
  • Odpowiedz
@Ksiunc: @odislaw: @Cinkito: @PdG_PL: Jeśli tylu z was tak pisze, to musicie mieć rację. Kajam się, ale w ciągu tego turnieju widziałem sporo gorszych zagrań w polu karnym i nic nie było gwizdane. Myślę, że jakaś tolerancja powinna być i tutaj nie powinno być karnego. W dodatku p. Marciniak nader często dyktuje karne. Ale to nie ja jestem sędzią, jak widać nie nadawałbym się. Pzdr.
  • Odpowiedz
@Wierszu: Po prostu podyktowanie karnego w takim meczu to trudna decyzja i sędziowie często się boją to robić, bo nie są pewni i dochodzą do wniosku, że lepiej nie podyktować niż podyktować niesłusznie, ale takie rzeczy powinno się gwizdać, przypuszczam że jak powtórki telewizyjne wejdą już jako narzędzia dla sędziów to skończą się takie zachowania obrońców w polu karnym
  • Odpowiedz
@Wierszu: Podobna sytuacja miała miejsce w meczu Szwajcaria - Rumunia gdzie sędzia podyktował karnego za pociągnięcie za koszulkę. Widocznie sędziowie przed turniejem dostali wytyczne aby takie ciągnięcie za koszulkę odgwizdywać i słusznie. Jak najbardziej prawidłowa decyzja Marciniaka.
  • Odpowiedz
@Cinkito: Nawet gdyby powtórki wideo weszły to i tak znaleźliby się zawodnicy którzy będą łamać przepisy w sposób oczywisty. Patrz mecz USA - Kolumbia gdzie dwóch zawodników bije się metr od sędziego (jeden prowokacyjne uderza przeciwnika głową, drugi uderza przeciwnika w twarz).
  • Odpowiedz