Wpis z mikrobloga

@Tymariel Mireczku, chciałem na PW zapytać, ale masz zablokowane :) Jak tam wygląda sprawa z mieszkaniem, w jakich warunkach, ile kosztuje? Czy jest gdzie zostawić swój samochód jakoś bezpiecznie? Przyjechaliśmy własnym :) Jesteśmy aktualnie z moją Różową w Ommel, pracujemy na kurach. Nie jest źle, ale nie jest też super, myślimy o zmianie, a tu się trafił taki Mirek przyjaciel z internetów. I jak znajomość angielskiego? Moja Mirabelka nie jest w tym
@Blendi chyba sam masz zablokowane bo z wieloma mirkami na ten temat pisze i chyba zaraz zrobie kopiuj/wklej :)
Mieszkanie ogarnia biuro i mamy duzy parking za osrodkiem. Na osrodku jestes na 2 miesiace a nastepnie na dom przenosza w okolicach pracy :)
Jesli jestes w nl odblokuj pw a wysle Ci numer do kordynatorki.
@Tymariel Mam zablokowane, ale do innego Mirka mogłem pisać :) Przez aplikację nie da się odblokować, a internet mam tu tak #!$%@?, że przez przeglądarkę nie jestem się w stanie na Wypok zalogować :p
Mieszka się w jakich warunkach, dla par pokoje 2 osobowe? Jak z netem? :) Byśmy w razie co mogli najwcześniej od lipca, bo przez rozwaloną szybę w aucie jesteśmy uziemieni do przyszłej soboty :)
@Tymariel: brzmi ciekawe, wczoraj ze znajomymi przyjechałem do Holandii za praca, agencja pracy Covebo, zobaczymy czy się wywiążą z tego co mówili, jeśli nie to można się z tobą skontaktować? :)